Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR’da 2.000 PW Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

LR-PW-Nasil-Yapilir

Şimdi sizlere LR’da basit olarak 2.000 PW nasıl yapılır? bunu basit bir şekilde sizlere çektiğim kısa videom ile anlatmaya çalışacağım. Bu benim ilk çektiğim video ve bu videoların devamı gelecektir. İlk videom olduğu için çok fazla detaylı anlatamadım ama sizlere LR’ı tam anlamı ile prim sistemini ve PW sistemini adım adım anlatmaya çalışacağım. Bu videoyu aslında kendi üyelerime özel yapmıştım ama biliyorum ki, LR işi yapanlar işi rekabete dökmüyor ve bildiklerimizi tüm LR ailesi ile paylaşmayı düşündüm.

Dediğim gibi sizlere youtube kanalım üzerinden ara ara LR ile ilgili anlatacaklarımı çekip yayınlayacağım. Ayrıca web sitem üzerinden de sizlere çektiğim videoları yayınlayacağım. Sizler de benim gibi paylaşımcı bir LR iş ortağı iseniz eğer sizler de bu videonun gerekli kişilere ulaşması için paylaşırsınız.

Yeni üyeler için ilk adım 2.000 PW hedefi!

Videoyu izleyince sizler de anlayacaksınız ki, bu 2.000 PW yeni üyeler için çok önemli ve ilk aylarında bu PW’yi yapan LR iş ortaklarının kendine olan güveni de yerine geliyor ve sağlam adımlar ile merdivenleri tırmanmaya başlıyor. Bunu yapmak çok mu zor? açıkçası anlattığım sisteme göre asında çok kolay. Sadece biraz LR’ı ciddiye almanız ve LR işinden ciddi paralar kazanıldığını görmeniz gerekiyor.

Biliyorsunuz ki, LR’da kazanmanın sınırı yok ve sizde kendinize bir şekilde sınır koymayın ki, önünüz ve yolunuz açık olsun. Gitti yere kadar kazancınızı katlamak sizin elinizde. Ayrıca 2.000 PW deyip geçmeyin sizler ileride liderlik unvanları aldığınızda alt üyelerinize artık 2.000 PW yaptırmayı öğreteceksiniz ki, bunları yapmazsanız tek başınıza büyümeniz imkansızdır. Network sisteminin amacıda bu dur zaten.

Siz bir yere kadar altınıza üye toplayacaksınız, belli yerden sonra da sizin altınızdaki üyeler size temel oluşturacak ve sizinle beraber güçlenmeye yol alacaksınız. Altınızdaki üyeler eğer pasif olursa siz ne kadar çok kendinizi zorlarsanız zorlayın inanın olmuyor. Bu yüzden sizler de altınızdaki üyelere ilk hedef olan 2.000 PW nasıl yapılır öğretmeye başlayın. İlk olarak bu videoyu en azından alt üyelerinize izleterek başlayabilirsiniz.

Basit anlatım 2.000 PW nasıl yapılır? Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay anlatımı ile…

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

2 Yorum var “LR’da 2.000 PW Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

  • lr ürünlerini hiç kullanma fırsatım olmadı.ama çokkaliteli olduğunu öğrendim.üye olup lr ile tanışmak istiyorum.kısa sürede bol kazançlar sağlamak ve lr arabalardan birine sahip olmak dileğiyle diyorum.inşallah iyi bir başlangıç olur benim için

    • Melek hanım bana WhatsApp üzerinden yazın size tecrübelerime dayanarak detaylı bilgi vermek isterim. WhatsApp üzerinden yazarken Melek Orman ben diye belirtirseniz size daha hızlı dönerim. 0532 435 2117

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir