Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR’da Arabayı Nasıl Kazanırım?

LR'da Araba Kazanmak

LR iş ortakları en çok merak edilen şu meşhur LR Araba konseptidir olduğunu biliyoruz ve çoğumuz bu LR network işine arabaya hak kazanmak için girdiğini tahmin ediyoruz. Öncelikle LR’ın sadece araba vermediğini ve firmanın gerçekten çok yönlü çalışanlarına karşı sunmuş olduğu pek çok avantajlı teklifleri ve şartları olmuştur. Burada LR’ın ilk önce düşündüğü LR iş ortaklarıdır ki, adı üstünde LR’ın ortağıyız, çünkü bu iş network işi ve en sağlam firmalardan birisi ile çalışmaktasınız. Şartları gayet uygun ve iş ortaklarına sunmuş olduğu imkanlar gerçekten diğer network firmasının yarısını bile sunmadığı imkanlar mevcut. LR’ın iş ortaklarına verdiklerini öğrenen potansiyel LR iş ortağı emin olun tereddütsüz bu işe sıcak baktığını ve üye olarak başka LR iş ortağı toplamak için kolları sıvadığını görmekteyiz. 30 yıllık Alman firması Türkiye pazarına henüz gireli 3 yıl oldu ve 3 yıl çok yeni bir zaman kısacası patlama aşamasında ve siz potansiyel iş ortaklarının LR’a üye olmasının tam zamanı diyebiliriz. Dilerseniz LR’ın nasıl araba verdiğine bir göz atalım.

 

LR Araba Alma Şartları

LR’da arabayı almak için ilk etapta bir LR üyesi olmanız gerekmektedir. LR üyesi olduktan sonra sizden ilk istenilen 3 ay boyunca 12.000 pw (puan) yapmanızdır. 12.000 pw yaptıktan sonra LR’ın araç konseptinde bulunan Opel Corsa veya Renault Clio aracını alma hakkınız oluyor. 12.000 pw’ye hemen ulaşamazsınız fakat, tabi ki bu sizin LR’a ne kadar çok üye toplayacağınıza ve topladığınız üyelerin de altında ne kadar üye yapacağına bağlıdır. İlk etapta hedef pw olan 4.000 ile Junior Maneger oluyorsunuz ve bu sizin için LR’da ilk adımınız oluyor. Daha sonrasında siz üye yapmaya devam ettikçe ve altınızdaki üyeler de kendilerine üye yaptıkça pwleriniz çoğalmaya başlar ve hem pirim kazanacak, hem de araç konseptinden araç almaya da hak kazanacaksınız.

LR Araba

İlk etapta zorlansanız da ileride bu pw’ler katlanıyor ve araç seviyesini yükseltiyorsunuz. Mercedes ve Porsche aracını kazanmaya kadar yolu var. İşin güzel tarafı ise aracı siz aldıktan sonra hiç bir masrafına karışmıyorsunuz. Kaskosu, trafik sigortası, servis masrafları, servis bakım ücretleri gibi durumlarda siz elinizi cebinize atmıyorsunuz ve sadece aracın yakıtını koyarak işinize bakıyorsunuz. Umarım sizde bir araç kazanırsınız ve LR iş ortakları olarak diğer üyelerimize de motivasyon yaratırız. LR’da kazanmanın sınırı yoktur!

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir