Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR’da Başarı Erken Üyelikten Geçiyor!

erken-lr-uyesi-olmak

Evet değerli LR üyeleri ve LR üyesi olmayı düşünen bay ve bayanlar, öncelikle LR’da başarı erken üyelikten geçer şeklindeki başlığımızdan da anlayacağınız üzere ilk üyeler yani örnek vermek gerekir ise 1 sene önceki üyeler şimdi üye olanlara göre çok çok farklı konumda olduklarını görmekteyiz. Bunların arasında hızlı ilerleyip de güzel konuma gelen var yavaş sağlam adımlar ile ilerleyip de güzel unvan alan arkadaşlarımız da var bu örnekleri hemen hemen her yerde özellikle sosyal medya üzerinden görmektesiniz.

LR markası duyuldukça network sistemi işliyor ve başarılı olan arkadaşları görüp esinlenip bende takım lideri olacağım bende organizasyon lideri olacağım şeklinde düşüncelere kapılmayan LR üyesi yoktur herhalde? Bence de yoktur. Burada değinmek istediğimiz konu bazı çevremdeki kişilere LR’ı bahsettiğimde güzel sistem fakat zamanım yok daha sonra LR’a üye olacağım diyen kişilerin, ileride çok pişmanlık duyacak olmalarıdır. 

Erken Kalkan Yol Alır!

Her işte erken davranan her zaman kazanıyor arkadaşlar iş hayatı böyle bir şey gerçekten. Zamanında buralar bataklıktı, tarlaydı deyimlerini ilerde değerlenince çok pişman olup niye buradan yer almadık şimdi köşe olmuştuk buradan yer alsaydık keşke, diyenleri çok gördük ve iş konusunda zamanlamanın çok büyük önemi olduğunu buradan da çıkartabilirsiniz. LR sabır isteyen ve güzel sonuca varmak için elinden geleni yapmayı gerektiren bir iştir. Bazıları LR için ek iş olarak yapabilirsiniz diyor LR üyesi yapmak istedikleri kişiye, ben bu ek iş olayına katılmıyorum.

Gerçekten LR’dan tatmin edici bir kazanç elde etmek ve araç ödüllerine hak kazanmak istiyorsan LR üyesi toplayabilmek için ne yapmalıyım diye kendinizi her gün sormalısınız. İnanın böyle kendinize sormaya devam ederseniz bir sürü üye yapacağınız yollar aklınıza geliyor. Daha önce benim verdiğim örnekleri okuduysanız eğer, hiç tanımadığım daha önce hiç görmediğim bir kişiyi nasıl üye yaptığımı anlarsınız.

Ne Olursa Olsun Herkese LR’dan Bahset!

Bende mesela Almanya’da doğup büyümeme rağmen LR’ı duymamıştım ve ben Almanya’da değil ama İstanbul’da duydum ve keşke ben Almanya’da 5 sene önce üye olsaydım. Türkiye’de güzel bir ekip kursaydım Almanya ekibim ile kombine gitseydim, inanın şuan çok daha farklı olurdu durumum. Bana kimse Almanya’da LR doğrudan satış firmasından bahsetmedi ki, bahsetseydi ben 5 sene önce LR üyesi olurdum.

Alman kalitesinde ürünleri ve uzun yıllar süren deneyimleri ile firma çok güven veren bir firma ayrıca şartları ve sunduğu güzel imkanlara hayır diyecek çok az insan vardır diye düşünüyorum. Ama yine de üzülmüyorum bu duruma 7 ay önce üye oldum şuanda da çok iyi ilerliyorum. LR Türkiye’de artık iyiden iyiye duyulmaya başladı ve özellikle son 5 ayda müthiş patlama yaşıyor diyebilirim. Şu dönemde üye olanlar da çok şanslı çünkü LR’ın reklamını insanlarımız kendileri yapmaya başladı ve bir çığ gibi büyümeye devam edecek.

Sizde benim gibi neden önce üye olmadım diye pişman olmadan, LR üyesi olun kazanmak için en azından ilk adımı şimdi atın!

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir