Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR’da Haksız Kazanç Sağlayanlara Dur De!

LR-Haksiz-Kazanc

Bu konuyu gündeme getirmek istememin sebebi LR World Türkiye firmasının sözleşme maddeleri içerisinde yer alan yasaklara uymayan pek çok kişi görmekteyim. Bu durumdan dolayı kurallara uyup LR’da yoluna devam etmek isteyenlere büyük bir köstektir. Açıkçası biz en ufak yanlış yaptığımızda özellikle beni ve benim gibi internet sitesi olan (kurala uyan) kişileri yüzlerce kişi şikayet etmekten yorulmadılar. Bizler bütün kuralları yerine getirmemize rağmen bu şikayetlerin art niyetli olduğunu artık çoktan anladık. Keşke herkes benim kadar bu internet sitesindeki kurallara dikkat etse…

Benim yaptığım çalışmalar tamamen LR ürünlerini tanıtarak bir nevi LR ürünlerinin reklamını da sağlamış oluyorum. Benim burada LR markasını ön plana çıkartarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Benim gibi sayılı bir kaç sitenin daha olduğunu görüyorum. Eminim ki, o sitelere de çok şikayet gidiyordur. Şurası neden böyle, bu neden şunu paylaştı… şeklinde bir sürü şikayet edenler var, ben diyorum ki böyle kurallara uyan maddelerin dışına çıkmayan legal siteleri şikayet etme yerine sizler şuan da hiç bir maddeyi yerine getirmeden LR ürünlerini internet ortamında satan kişileri  şikayet etmeniz daha faydalı olacaktır. Yani bence bu daha faydalı olur hem şikayet etme isteklerinizi doyurmuş olursunuz, hemde faydalı bir iş yapmış olursunuz.

LR Ürün Kılavuzu Uygulaması Açıklaması…

Evet LR Ürün Kılavuzu uygulaması bana aittir ve bu uygulamayı yapma amacımız ilk etapta kendi LR grubum ile paylaşmaktı. Çünkü pek çok cilt sorunları hakkında bilgi almak isteyen iş ortaklarım vardı ve ben bu iş ortaklarına cevap vermekten inanın kendi işlerime odaklanamıyor dereceye gelmiştim. Bunun için eşim ile ben bu uygulamayı faaliyete geçirirsek çok faydalı olacağını düşündük ve bunu eşim o tür işlerden anladığı için bir firma ile görüşerek uygulamayı cebin harcadığı para ile benim için yaptırdı ve güncellemelerini de hala ben ve eşim sağlıyoruz. Daha sonra bu uygulamanın genel olarak herkese faydalı olabileceğini düşündüğümüzden dolayı Google Play ve App Store mağazasına ekledik. Amaç LR liderlerinin de işini hafifletmekti.

Sonuçta WhatsApp gruplarından bu uygulamada yer alan içerikler ile ilgili pek çok sorular soruluyordu ve bu soruların cevabını bazı zamanlar çok geç alıyorlardı. Bu durumda LR liderlerinin de işini rahatlamak amaçlı herkese faydalı bir uygulama yapmış olduk. Fakat bu uygulamamıza da şikayetler geldi. Açıkçası ben bu durumu ”Meyve veren ağaç taşlanır” ata sözüne benzettim. Biz burada iyilik olsun diye bir şeyler yapmaya çalışıyoruz, özellikle LR ile ilgili olan tüm boşlukları faydalı olacak bir şekilde kurallar çerçevesince yapmaya çalışıyoruz. Etsinler şikayet artık biz bu duruma alıştık, emin olun ben eleştiri aldıkça yaptıklarımızda iyi olduğumuzu yapılan şikayetlerden öğreniyoruz:)  Bu yazılarım biraz sitemkar olabilir kimse üzerine bir şey alınmasın benim yazdıklarım sahiplerini bulur emin olun. Her ne olursa olsun tüm kuralları yerine getirdik ve LR Ürün Kılavuzu uygulamamıza yapılan teşekkür yorumları da bu şikayet edenlere bir cevap olarak gelsin…

Şikayet Edin!

Arkadaşlar kısacası sizden ricam bu işi kurallarına uymayanları ve haksız bir şekilde LR’da başarılı olmak isteyenleri şikayet etmenizdir. Sonuçlar herkes LR’da başarılı olmak ister ama kısa vadede kimse büyük paralar kazanamaz! Bu ortamda senelerini veren ve karşılığını yeni alan kişiler var ve bu yapılan kural dışı satışlar onlara hakarettir. Gittigidiyor, n11, hepsiburada, hemenal ve lr-eticaret.com şeklinde satış yapan tüm kişiler ve kişileri şikayet etmedikçe sizin hakkınız yeniliyor. Çünkü LR ürününe ihtiyacı olan birisi doğrudan site üzerinden alabilirse size ulaşamaz ve sizler de ne üye yapabilirsiniz, ne ürün satabilirsiniz!

Şikayetlerinizi destek@lrworld.com e-posta adresine bildirebilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

6 Yorum var “LR’da Haksız Kazanç Sağlayanlara Dur De!

  • Merhaba Sibel Hanım,
    Bu güzel uygulamayla erişimimizi kolaylaştırdığınız için size ve eşinize çok çok teşekkür ediyor, bol kazançlı günler diliyoruz.
    Ayşen ATAERGİN

  • Hazirlamis oldugunuz uygulama bence oldukca iyi.Ve bir uzman tarafından hazırlanmış olması çok daha iyi. Emeğiniz için size ve eşinize tesekkur ederim.

  • Merhaba, ben lr iş ortağıyım. Programınızı severek kullanıyordum fakat kaldırıldığını gördüm. Ya da şikayetler sebebiyle ertelenmiş de olabilir. Sizden iki ricam olacak. İlki elimiz ayağımız kılavuzumuzun görüntüleri varsa bize göndermeniz ki tüm ekibimizle paylaşalım. İkincisi ise programımızı tekrar alabilmek için ne gerekiyorsa söyleyin, bizler el birliği ile yapalım. Eminim her ortak benimle aynı düşüncede. Sevgiler.

    • Şencan hanım merhaba, LR Ürün Kılavuzu uygulamamıza gelen çok şikayet üzerine yönetim karar almış ve kaldırılmasını aksi halde sonuçlarını bana lanse edeceklerini söylediler. Bu durum karşısında yapacak pek bir şeyimizin olmadığını ve bu uygulama beni baya üzdüğü için artık tamamen kaldırarak sorunu çözdük. Anlıyorum sizleri sizin gibi bana yüzlerce mesaj geldi fakat ekran görüntüleri yok bende maalesef direk uygulama olarak kullanıyorduk bizde, ne diyeyim bilemiyorum, başka birisi daha iyisini yapar bizde onu kullanırız artık:)

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir