Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR’da Nasıl Başarılı Bir Üye Olurum?

The-7-Rules-Of-Personal-Success

LR’da başarılı üye olmak için hangi adımları takip etmeliyiz ve LR’da üye yapmaya çalışırken hangi hataları yapıyoruz? Öncelikle bu yazımızın LR iş ortaklarının dikkate alması gereken bir yazı olduğunu ve yapılan gerekli adımların doğru olup olmadığını burada benimde bizzat başımdan geçenleri de sizler ile paylaşarak hangi adımlar ile ilerlediğimi sizlere yazacağım. İllaki bende ortalama 8 ay oldu LR iş ortağıyım fakat, benim de yaptığım yanlışlar olabilir baştan bunu belirtmek gerekiyor ki, sonradan sizler de beni yanlış anlamayın:) LR’da başarılı olmayı herkes ister ve unvan alıp, etap etap basamakları çıkmayı hedefler.

Bazen LR’a iş ortağı bulmak için kafamız resmen durur ve nasıl, nereden üye yapacağınıza odaklanırsınız. Ben mesela bu gibi durumlarda çevremde yapabileceğim LR üyesi kalmadıysa eğer, aklımda olmayan isimlere bile LR’dan bahsetsem (Hani deriz ya bu LR’a üye olmaz) üye olmasa bile en azından LR’ı duysun bilsin eğer bir gün bir şekilde karar verirse bana döner. Çünkü aklında LR ile ilgili kalan ilk kişi ben olduğum için bana dönecektir ve üyelik için beni tercih edecektir düşüncesi ile başladım rehberimi karıştırmaya, inanmazsınız belki ama bu LR’a üye olmaz dediklerimin ortalama 20 kişisini üşenmeden aradım ve içlerinden 5 kişi aradığım esnada üye oldu ve diğer 15 kişide üye olmadıysa bile LR’ı benden duymaları geri dönüş yapacaklarsa bile benim üzerimden üye olacakları düşüncesi bana yetti.

Üye olan 5 kişiden 3’ü ne mi yapıyor? şuan onlarında altlarında üyeler var ve aylık kendilerine de sürekli ürün siparişi vermekteler. En azından pasif üyeler değiller ve bana faydalı üyeler oldular. LR öyle bir şey ki, iyice bu işi benimsedikten sonra inanın aklınıza bir sürü üye yapmak için alternatifler çıkıyor insanın. Ben hiç bir zaman ümidimi yitirmedim ve pes etmedim ve inanıyorum ki, çok güzel yerlere geleceğim ve bende altıma lüks bir araç çekip, yüklü meblağ aylık primde kazanacağım. İlk yazılarımda da söylediğim gibi bu işi yapmaya karar verdiyseniz kesinlikle kararlı olmalısınız ve kendinize bir hedef koymanız lazım.

Üstün körü bu iş olmaz bu iş sabır, pozitiflik, sosyal olmayı gerektiren bir iş ve sıkılmadan usanmadan sürekli LR’ı çevrenizdekilere anlatacaksınız ki, sizin bu işi yaptığınızı ve bu iş ile güzel yerlere geleceğinizi bilsinler. Aşağıda da sizlere LR’da yapılan yanlışları da belirteceğim yazımıza devam ediyoruz…

LR’da Üye Yaparken Yapılan Yanlışlar!

LR’da üye yapmaya çalışırken yapılan bazı yanlışlar var bu yanlışları yapmaktan kaçınmamız lazım. Sizlere yapılan yanlışları aşağıda paylaşacağım ve bu yanlışları yaparak LR’a üye yapmak yerine LR’dan soğutmamanız adına bilgiler yer almaktadır.

  • LR’ı ve ürünlerini yeni birine bahsederken üye olması konusunda çok ısrarcı olmamanız lazım. Aksi halde ısrarcı olmanız karşınızdakine itici gelir ve üye olmaz.
  • LR’ı anlatırken her zaman Alman firması olduğundan bahsederek başlayın ve 30 yıllık deneyimi olduğunu da altını çizerek söyleyiniz. Bazıları bunları söylemiyor ve buda LR üyesini ikna etmemesine neden olur.
  • Karşınızdaki kişi bu tür işe sıcak bakmıyorsa ısrarcı olmayın ve kısa kesmeye çalışın. Zaten çoğu belli ediyor kendini boşa kendinizi yormayın.
  • LR’a üye olan bir arkadaşı veya akrabası var ise çok fazla bahsetmeyin çünkü sizden değil, arkadaşından veya akrabasından üye olur.
  • LR ürün bilginizi geliştirin ve sorulan her soruya hazırlıklı olun. LR ile ilgili çoğu bilgiye sahipseniz sizden üye olmak isteyen kişi çok olur. Sponsoru bilgili olan birisi üyesine de faydalı olacağından dolayı sizden üye olmayı tercih eder.

Aklıma gelen yanlışlar şimdilik bunlar, ama bu sayfayı güncel tutacağız ve yapılan yanlışları gördükçe ve duydukça sizin ile buradan paylaşacağız.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir