Menu

El ve Ayak Parmaklarında Oluşan Tavuk Gözü

LR siğil ürünü

LR ürünleri arasında hangi ürün ne için kullanılır? bu gibi sorulara sitemizin ürünler kategorisinden yer vermeye devam ediyoruz. Bunlardan biri de LR Tavuk Gözü Ürünleri ile ilgili olanıdır. Bu yazımızda Tavuk Gözü Problemi için sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle Tavuk Gözünü biraz tanıyalım. Tavuk Gözü genellikle el ve ayak bölgelerinde çok sıklık ile görülen ve nasıra benzer görüntüsü ve hissiyatı ile rahatsız edici bir cilt problemidir. Tavuk Gözü çıkma nedenleri farklılık gösterebilir, hiç bir sorun yokken bile çıkabilir bunu bünye yapıyor. Tavuk Gözünün çıkan bölgelerde en zorluk yaratanı ise avuç içinde beliren Tavuk Gözü olduğunu da söylemek isteriz.

Tavuk Gözü nasıl geçer? LR’da hangi ürünler kullanılmalı?

Öncelikle bir LR iş ortağının bahsedeceğim ürünleri kullanarak siğillerinden tamamen kurtulduğunu bizim ile paylaştı ve bizde bu yüzden bu yazımızı oluşturmak istedik ve Tavuk Gözü sorunu olan kişilere de buradan LR sayesinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Konsantre Krem

Evet belirttiğimiz bu LR’ın 2 ürünü ile Tavuk Gözünüzden kurtulmanıza yardımcı ve destek ürünleridir. Kullanımına gelince ilk önce Tavuk Gözü olan bölgeye Aloe Vera Acil Durum Spreyi sıkılarak temizlenir. Daha sonra ise Konsantre Krem sürülür. Bu işlemi günde 2 kere uygulamanız yeterlidir, beklediğiniz sonucu zaman ile alacaksınız ve Tavuk Gözü probleminde azalma olduğunu fark edeceksiniz.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)