Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


El ve Ayak Parmaklarında Oluşan Tavuk Gözü

LR siğil ürünü

LR ürünleri arasında hangi ürün ne için kullanılır? bu gibi sorulara sitemizin ürünler kategorisinden yer vermeye devam ediyoruz. Bunlardan biri de LR Siğil Ürünleri ile ilgili olanıdır. Bu yazımızda Siğil için kullanıcılarımızın çok olumlu sonuç aldığı yönünde pek çok yorumlar alıyoruz. Öncelikle Siğili biraz tanıyalım. Tavuk Gözü yani Siğil genellikle el ve ayak bölgelerinde çok sıklık ile görülen ve nasıra benzer görüntüsü ve hissiyatı ile rahatsız edici bir cilt problemidir. Tavuk Gözü çıkma nedenleri farklılık gösterebilir, hiç bir sorun yokken bile çıkabilir bunu bünye yapıyor. Tavuk Gözünün çıkan bölgelerde en zorluk yaratanı ise avuç içinde beliren Tavuk Gözü olduğunu da söylemek isteriz.

Siğil nasıl geçer? LR’da hangi ürünler iyileşme sürecinde yardımcı ve destekleyicidir?

Öncelikle bir LR iş ortağının bahsedeceğim ürünleri kullanarak siğillerinden tamamen kurtulduğunu bizim ile paylaştı ve bizde bu yüzden bu yazımızı oluşturmak istedik ve Tavuk Gözü sorunu olan kişilere de buradan LR ürünleri yardımcı ve destekleyicidir.

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Konsantre Krem

Evet belirttiğimiz bu LR’ın 2 ürünü ile Siğil’den kurtulmanıza yardımcı ve destek ürünleridir. Kullanımına gelince ilk önce Tavuk Gözü olan bölgeye Aloe Vera Acil Durum Spreyi sıkılarak temizlenir. Daha sonra ise Konsantre Krem sürülür. Bu işlemi günde 2 kere uygulamanız yeterlidir, beklediğiniz sonucu zaman ile alacaksınız ve siğil için önerdiğimiz ürünlerin yardımcı ve destekleyici olduğunu göreceksiniz.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir