Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR’da Sivilce izleri için hangi ürünler kullanılmalı?

LR Sivilce izleri için kullanılması gereken ürünleri sizlere sitemiz üzerinden yayınlayacağım. Öncelikle bu ürünlerin sivilce izleri üzerine çok etkili ürünler olduğunu ve bu ürünlerin düzenli kullanım sonrasında sivilce izlerinize veda edeceğinizi buradan belirtmek istiyorum.

sivilce-izi-nasil-kaybolur

Bir arkadaşımda sivilce izleri için size bahsedeceğim ürünlerden kullanmasını tavsiye ettim ve 2 hafta sonra yüzünde hiç bir iz kalmadığını ve bazı yerlerinde de çok az gözle görülmeyecek derecede azalma olduğunu gördüm. Öncelikle sonuç almak için en az 2 hafta gibi bir süreyi göz önüne almanız gerektiğini ve düzenli olarak günlük kullanımlarını yapmanız gerektiğinin altını çizmek isterim.

lrSivilce izleri için kullanılması gereken ürünleri sıralaması ile sizlere söylüyorum. Öncelikle Microsilver Yıkama Kremi kullanmanız gerekmektedir. İçerdiği gümüşün gücü ile anti bakteriyel özelliğe ve temizleme özelliği ile cildinize derinlemesine temizlik sağlar ve iz olan yerlerinde ön temizliğini yaparak sivilce oluşumunu da önler. Daha sonrasında Aloe Vera MSM Jel Krem kullanılması gerekmektedir. MSM Jel Krem’in özelliği cilt lekeleri üzerine yoğun tedavi özelliği olan bir üründür ve sivilce izlerine de etkili sonuçlar vereceğini söyleyebilirim. Son olarak Aloe Vera Peeling kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu ürünü de duş aldığınız sırada kullanırsanız daha etkili sonuç alırsınız. Bu ürünün özelliği de cilt yenileme yaparak ölü deriyi atar ve alttan gelen taze deride lekesiz ve izsiz bir sonuç almaktır. Kafanıza takılan yer olursa sitede bulunan numaramdan bana ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Sivilce izleri için LR ürünler;

  1. Microsilver Yıkama Kremi
  2. Aloe Vera MSM Jel Krem
  3. Aloe Vera Peeling

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir