Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR’da Top Sponsor Üye Oldum! (En Çok Üye Yapan)

LR-Top-Sponsor

LR Mayıs ayı en çok üye yapan ilk 3 iş ortağı arasında ismimi gördüm ve inanın çok mutlu oldum. LR’da başarı nereden gelirse gelsin gerçekten beni çok mutlu ediyor. Evet çok üye yaptım ama inanın bunu oturduğum yerden yapmadım. Mayıs ayında LR’a üye nasıl, nereden yaparım diye kendime güzel bir program yaptım ve bu program çizelgesi doğrultusunda adım adım ilerledim ve kafamdaki program gerçekten çok başarılı olarak ilerledi ve mayıs ayı Top Sponsor seçildim.

Top Sponsorluk karşılığında elle tutulur bir kazancınız yok ama inanın işinize olan ciddiyeti ve bağlılığı buradan da görmüş oluyorsunuz. Çalışmalarınızın sonucunda böylesine gurur verici başarılara imza atarak işinize daha çok odaklanıyor. Bu yüzden sizde asla pes etmeyin ve kendinize aylık bir program yapın bu programın izinden gittiğinizde olumlu cevaplar alacağınızı da söylemek istiyorum.

LR’da Durmak Yok!

Benim LR’da hedeflerim yüksek ve ben bu hedeflerimi gerçekleştirene kadar mücadeleme devam edeceğim. Pes etmeyeceğim ve devamlı olarak LR ile ilgili hep pozitif olacağım. Ben kararlıyım ve LR’da kendime şu kadar kazanacağım diye sınırlamayacağım. Çünkü LR’da kazanmanın sınırı yok ben bu yol ile çıktım ve sınırsız bir kazanç sağlayan bir firma ile yoluma devam ediyorum.

Örnek vermek gerekir ise ben bir firmada işe başladım ve firma bana açık çek teklif ediyor, maaşını sen belirle! Bundan daha güzel bir şey var mı? Her ay düzenli olarak sabit bir ücret mi almak istersin? Yoksa her ay artan ve bu artışında senin elinde olmasını mı istersin? Ben LR’ı seçtim ve hiç bir zaman pişman olmadım.

LR ile geçirdiğim zaman zarfında hayatımda olumlu olarak çok güzel gelişmelere şahit oldum. Daha da güzel olacağına inanıyorum. Ayrıca üyelerimin de çok güzel yerlere geleceğini de biliyorum. Onlar beni kırmayıp üye oldular ama inanın LR ile tanıştıkları için çok mutlular ve memnunlar. Ayrıca beni facebook grubumda ve WhatsApp grubumda tebrik eden herkese de çok teşekkür ediyorum. Darısı tüm LR çalışanların başına…

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir