Menu

LR’da Bacak Şişlikleri için kullanılan ürünler

LR Varis Ürünü

Özellikle ben LR iş ortağı olduğum için çevremdeki kişilerden sürekli şu rahatsızlığa hangi ürününüz iyi gelir şeklinde sorular alıyorum, ve en son sorulan soru ise LR Bacak Şişlikleri için hangi ürünü tavsiye edersiniz? şeklinde oldu. Biraz araştırdığımda ve diğer iş ortaklarıma sorduğumda ise Bacak Şişlikleri için iyi gelen ağrıları dindiren ve Bacak Şişliklerini azaltan LR ürünlerinin mevcut olduğunu öğrendim. Bu ürünler ile faydasını gören ve hatta öncesi, sonrası resimleri ile de bizleri netleştiren cevapları aldığımı söyleyebilirim.

LR’ın çoğu cilt rahatsızlığına iyi gelen Acil Durum Spreyi ve Konsantre Jel Krem Bacak Şişlikleri için en ideal olan destekleyici ürünlerdir. Bu ürünleri kullanarak bu probleminizi azaltabilirsiniz. Yanı sıra takviye olarak ta LR’da bulunan Sivera içecek ile de desteklerseniz daha iyi sonuç alacağınızı söyleyebiliriz.

Bacak Şişlikleri için kullanılmasını tavsiye ettiğimiz LR ürünleri

  • Acil Durum Spreyi
  • Konsantre Jel Krem
  • Sivera İçecek

Kullanımından bahsedelim biraz öncelikle Acil Durum Spreyi ile sorunlu bölgeyi temizliyoruz ve daha sonrasında Konsantre Jel Kremi bölgemize iyice yedirerek sürüyoruz. Bunu günde 2 kere uygulasanız yeter. Ayrıca içecek ise günde en az 1 kere içilmeli.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)