LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Varis için tavsiye ettiğim ürünler

 

LR Varis Ürünleri

LR Varis problemlerine karşı yardımcı ve destekleyici doğal ürünler

Özellikle ben LR iş ortağı olduğum için çevremdeki kişilerden sürekli şu rahatsızlığa hangi ürününüz iyi gelir şeklinde sorular alıyorum, ve en son sorulan soru ise LR Varis için hangi ürünü tavsiye edersiniz? şeklinde oldu. Biraz araştırdığımda ve diğer iş ortaklarıma sorduğumda ise Varis için iyi gelen ağrıları dindiren ve Bacak Şişliklerini azaltan LR ürünlerinin mevcut olduğunu söyledim. Bu ürünler ile faydasını gören ve hatta öncesi, sonrası resimleri ile de bizleri netleştiren cevapları aldığımı söyleyebilirim.

LR’ın çoğu cilt rahatsızlığına iyi gelen Aloe Vera Acil Yardım Spreyi ve Aloe Vera MSM Vücut Jeli Varis için en ideal olan destekleyici ürünlerdir. Bu ürünleri kullanarak bu probleminizi azaltabilirsiniz. Yanı sıra takviye olarak ta LR’da bulunan Aloe Vera Jel İçecek Sivera ile de desteklerseniz daha iyi sonuç alacağınızı söyleyebiliriz.

Varis ağrılarına için;

Özellikle bacaklarda veya vücudunuzun herhangi bir yerinde oluşan veya var olan varisler bazen çok ağrılı oluyor ve ağrılı varislerin ağrılarını dindirmek için özellikle Aloe Vera MSM Vücut Jeli ihtiyaç halinde kullanılması önerilir. Bu jelin genel özelliği vücut bölgelerinde yaşanan şiddetli ağrıları veya varise bağlı ağrıları hafifletmek ve yardımcı olmaktır.

Bu yüzden ağrılı varis problemi yaşıyorsanız eğer kesinlikle günde en az 2 kere Aloe Vera MSM Vücut jeli kullanmanızı öneririm.

LR Varis Ürünü

Varis için kullanılmasını tavsiye ettiğim LR ürünleri

Kullanımından bahsedelim biraz öncelikle Acil Durum Spreyi varis olan yere sıkıyoruz 2-3 dakika sonra Aloe Vera MSM Vücut Jelini varis olan bölgeye iyice yedirerek sürüyoruz. Bunları günde 2 kere uygulasanız yeter. Ayrıca Aloe Vera Jel İçecek Sivera’yı günlük olarak her öğün öncesi 3 er kapak içilmelidir.

Uyarı: Aloe Vera Sivera Jel İçeceği kimler kullanamaz?

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu