Menu

LR’da Yükselmek Bu Kadar Kolay!

Herkesin kolayca anlayabilmesi için sizler için LR’da kısa sürede nasıl yükselirsiniz ve yükselmenizi sağlayacak adımları tek tek grafiklerde anlatmaya çalıştım. Bu grafikleri yapmamın sebebi henüz hala LR ortağı olup ta nasıl ilerleyeceğini bilemeyen kişilere yol göstermesi açısından faydalı olacağını düşündüğüm için paylaşmak istedim.

Ayrıca adım adım LR’da başarıya giden yol nerelerden geçiyor ve hangi adımda nasıl atak yapmak lazım ve alt üyelerinizi de nasıl yönlendirmeniz gerekir? ince detayına kadar sizlere sundum. Umarım bu paylaşımım sizler için faydalı olur ve sizlerinde LR’da yükselmenin o kadar da zor olmayacağına yardımcı olur.

Sizlerden tek istediğim bu yazıyı sosyal paylaşım profillerinizde paylaşmanız ve çevrenizdekilere duyurmanızdır. Emin olun burada bilgi sahibi olacak pek çok insan var ve sizlerin de sayesinde bu yazımızı herkes görecek ve sebeplenip size dua edecektir. LR iş ortakları bilgileri paylaştıkça güzel yerlere gelir ben bunu bilirim ve bu yolda da başarıya giden anahtar bence. Şimdi adım adım aşağıdaki şablonlara göz atmanızı istiyorum ve kısa açıklamaları da okumanızı istiyorum.

LR Prim Seviyeleri

LR-Prim-Seviyeleri

LR Prim seviyelerini sizlerin de gördüğü üzere pw değerine göre düzenlenmektedir. Ne kadar çok fark atarsanız ve ne kadar pw yaparsanız prim seviyeniz de bir o kadar artar. Burada dikkat etmeniz gereken alt üyeleriniz ile pw aranızı çok yakın tutmamanızdır. PW değerinize göre primler şablonda gördüğünüz gibi LR’da düzenlenmektedir. En yüksek PW %21 ve asıl işin en güzel tarafı ise o prim seviyesine geldiğinizde başlıyor. O zaman kazandığınızı ve ciddi anlamda LR’ı benimsemiş olursunuz.

LR Ödül Basamakları

LR-Basamaklari

LR’ın PW değerinize göre ödüllendirme sistemi de bu basamaklarda yer alıyor. Sizlerin PW değerleriniz ilk hediye olan saat, tablet, akıllı telefon oluyor ve sonrasında ise araç konseptine geçiyorsunuz ve aracı hak etmeniz için de yukarıdaki pw değerine ulaşmanız gerekiyor ve bunu belli ay boyunda da korumanız lazım.

LR’da İlk Hedef Puan!

LR-2000-Puan-Nasil-Yapilir

Evet ilk hedef puan olan 2.000 PW nasıl yapılır? ve yapıldıktan sonra neler kazanıyorum? İlk önce bu puana ulaştığınızda 650 TL değerindeki Seiko saat ödülüne hak kazanmış oluyorsunuz ve prim seviyeni de %11 oluyor. Bu ilk hedef PW çok önemli ve sizin LR’da başarıya götürecek ilk puandır. Size daha doğrusu LR’ın ne kadar ciddi olduğunu ispatlayacak PW değeridir. 

2.000 PW Nasıl Yapılır?

LR-Sablon

Şablonda da görüldüğü üzere 100 PW ile siz başlıyorsunuz ve 4 üye buluyorsunuz. O 4 üye de altına 100 PW’lik 4’der üye yapıyor ve sonuç 2.000 PW saatiniz ve ilk hedef puanınız hayırlı olsun.

Artık %14 Prime Geçelim…

LR-4000-Puan-Aciklamasi

Evet çok hızlı ilerliyorsunuz ve önünüzde daha uzun bir yol var ve size kimse bir sınır çizgisi çizmiyor. Peki kim tutar sizi? Evet şimdiki hedefiniz kendi kişisel puanınız ile birlikte 4.250 PW bu PW’de alacağınız prim %14 oluyor yani kazancınız artıyor ve Jonior Managerliğiniz şimdiden hayırlı olsun.

LR’da Nasıl Jonior Manager Olunur?

Junior-Maneger2

Aslında şablon zaten her şeyi anlatmış ama ben yinede yazı ile üzerinden geçeyim. 250 PW ile başlıyorsunuz 3 tane primli kolunuz var ve her biri 500 PW’den 4 er üyesi oldu ve yeni üye olarak ta 2 yeni üye yaptınız. Buyurun size Junior Manager.

Bir Sonraki Hedef 8.250 PW

LR-8000-Puan-Aciklama

Burada fazla bir şey anlatmayacağım çünkü yazılı olarak grafikte anlattım sizlere ne yapılması gerektiğini. Fakat şu bir gerçek ki, bu PW’yi yakaladıktan sonra priminiz %16 üzerinden hesaplanıyor. 

Manager Nasıl Olunur?

LR-maneger

Burada dikkat edilmesi gereken husus ise 4 adet primli kol yapmanız ve primli kolları da güzel yönlendirmenizdir. Unutmayınız ki, düzenli toplantılar ve güzel yönlendirmeler ile altınızdaki üyeleri çok güzel kordine edebilir ve ne yapılması gerektiğini bir lider olarak onlara aktarabilirsiniz. Sizi dinleyeceklerdir ve kazanmaya, kazandırmaya tam gaz devam ediyoruz.

LR’da 12.250 PW Nasıl Yapılır?

LR-1200-Puan-Aciklamasi

Evet LR’da asıl kazanmaya başlayacağınız dilimdir ve bu dilimden sonra artık kimse sizi tutamaz ve altınızdakiler ile birlikte yep yeni bir LR lider var ve %21 sonuna kadar hakkınızdır. Ayrıca araba’ya ilk adımınızı da yapacağınız ilk ay %21’lik prim ile geliyor.

LR’da Junior Takım Lideri Nasıl Olunur?

Junior-Takim-Manegeri

Burada da şablonda ki, adımları izlerseniz eğer basit bir şekilde nasıl adım adım Junior Takım Lideri olunur hepsini açıkladım sizlere. 6 Adet primli kol ve primli kolların altında ki üyelerde yapması gerekenler bu şekildedir.

LR’da 16.000 PW Nasıl Yapılır?

LR-1600-Puan-Aciklamasi

Burada da çok şey yazmayacağım zaten grafikte sizlere ne yapılması gerektiğini paylaştım. Burada dikkat edilmesi gereken ve sizlerinde beğeneceği %21+%3 primdir. Kazançlar katlansın!

LR’da Takım Lideri Nasıl Olunur?

LR-Takim-Lideri

8 Adet primli kol ve altındakilerin de yapması gerekenler basit bir anlatımla sizlere sunulmuştur.

Gelelim 24.000 PW Meselesine

LR-2400-Puan-Aciklamasi

Bu puanda da kazancınız %21+%3 üzerinden hesaplanır ve artık tatmin edici rakamlara ulaşırsınız. Ayrıca Mercedes GLA 180 veya eş değer aracının da hedef PW’sini yapmış oluyorsunuz. Ayrıca en güzel ve en çok dikkat çeken bir husus ise artık siz LR’daki kazancınızı miras olarak yakınlarınıza veya çocuklarınıza bırakabilirsiniz!

LR’da Organizasyon Lideri Nasıl Olunur?

LR-Organizasyon-LideriEvet Organizasyon Lideri olabilmek için tam olarak 12 primli kola ihtiyacınız olacaktır. 12 Primli kolun da altında yapılması gereken PW değerlerini sizlere kısaca ve basit bir şekilde anlattım. Bu hususlara dikkat edilirse aslında LR’ın sisteminin ne kadar basit olduğunu sizlerde görürsünüz.

Umarım bu paylaşımım sizler için faydalı olacaktır. Ben LR’da herkesin kazanmasını istiyorum ve başarıya giden tek yol bana göre inanmak ve azimli olup erken pes etmemektir. Bunlara inanıyorsanız sizler de zengin bir LR iş ortağı adayısınız!

Not: Bu yazıyı kişisel sosyal hesaplarınızda paylaşmanızı rica ediyorum. Herkesin bu bilgiye ulaşması için sizlerinde bu emeğe katkınızın olmasını isterim. Ayrıca paylaşırken Alıntı: Sibel Ay LR Ekibi ibaresini de eklerseniz sevinirim.  

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)