LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR’da zayıflama ürünleri mevcut mu?

lr-zayiflama

Sizlere LR’da zayıflama ürünleri var mı? başlıklı yazımız ile ilgili bir yazı oluşturmak istedik. Öncelikle bu yazımızı okuyorsanız eğer LR’ın diğer ürünlerinden memnun kalmış ve zayıflama ürünleri de mevcut mu? diye kafanızda soru işaretleri oluştuğunu görmekteyiz. Öncelikle LR’ın bire bir şu ürünü sizi zayıflatır diyemeyiz, çünkü zayıflamaya karşı kesin bir ürünü yoktur. Fakat kendinizi formda tutabileceğiniz daha doğrusu zayıflamak istiyorsanız zayıflatan veya kilo almak istiyorsanız ise kilo aldıran bir ürünü mevcut.

Yazdıklarımızdan yanlış anlaşılmasın bahsedeceğimiz ürün tamamen sizin vücudunuza gerekli olanı verir veya alır. Bir nevi dengeleyici gıda takviyesi ürünü. Ürünümüzün adı LR’ın ProBalance ürünü ve yanında yardımcı olarak kullanacağınız Aloe Vera’lı çok faydalı içeceklerdir. Bu iki ürünü düzenli bir şekilde eğer tüketirseniz emin olun istediğiniz kiloya hızlıca ulaşırsınız.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

Diğer yazılarımız:

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir