Menu

Master Drink Formula Green – Ürün Özellikleri

Master Drink Formula Green

Tüm herkesin merak ile beklediği ürün olan ”Master Drink Formula Green” temmuz ayında Türkiye’ye gelmesi planlanıyordu fakat bazı nedenlerden dolayı Ağustos ayında Türkiye’ye gelen yeni ürünler arasında yerini aldı. İndirim kataloğunda da sıkça bahsi geçen Master Drink Formula Green ürününün içeriklerini ve ne durumlarda kullanılması gerektiğini sizlere detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Öncelikle bu ürünün gelmesi ile pek çok kişinin de ilgisini çekeceğini tahmin ediyorum.

Özellikle Stres sorunu yaşayanların bu ürün ile stres’ten uzak bir hayata merhaba diyeceğini de bilmenizi isteriz. İçerdiği zengin mikro besin maddeleri ile desteklenmiş olan gıda takviyesi ürünü olan Master Drink Formula Green LR’ın enleri arasına kısa sürede gireceğini düşünmekteyim. Özellikle ülkemizde çok kullanılacağını tahmin ediyorum bunca yaşanan sıkıntılar ve stres ortamından sonra:)

Master Drink Formula Green Nedir?

İçerdiği özel mikro besinler sayesinde günlük yaşamınızda zinde kalmanızı sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca içerdiği pek çok vitamin sayesinde vücudunuzun eksiklerini tamamlar ve dengeli bir şekilde yaşama merhaba dersiniz. İçerdiği B1 ve B12 vitaminleri insan vücudunda en etkili vitaminler arasında yer alır ki, bu vitaminler zinde kalmanız için fazlası ile yeterlidir. Master Drink ayrıca hücreleri oksidatif ederek sizi strese karşı korumaya odaklıdır. En önemli noktalardan birisi de EFSA (Avrupa Gıda Güvenliği Yetkili Makamı) tarafından bilimsel olarak onay almıştır.

Master Drink Formula Green Özellikleri:

  • E vitamini içerdiğinden dolayı hücreleri radikallere karşı korur.
  • İçerdiği B12 vitamini sayesinde sinir sisteminin normal olarak işleyişine destek olur.
  • İçerdiği B12 vitamini sayesinde yorgunluk, halsizliğin azalmasına yardımcı olur.
  • İçerdiği Demir sayesinde zihinsel gelişmenin gelişmesine yardımcı olur.
  • Tiamin ve B12 vitamini sayesinde enerji metobolizmasına destek olur.

Master Drink Formula Green Kullanımı:

Günlük kullanımı 1 x 8 ml kullanılması önerilir (8 kapak dolusuna eş değerdir).  Normalde yemekten önce kullanılması öneriliyor, isteğe göre karışım yapılarak’ta tüketilebilir örnek verilirse meyve suyu diyebiliriz. Dileyen sade olarak’ta tüketebilir. Ayrıca ürünü kullanmadan önce kesinlikle çalkalayınız. Kapak bir kere açıldıktan sonra buz dolabında muhafaza ediniz. Açtıktan sonra 1 hafta içerisinde tüketmeniz ayrıca önerilir. Başta verdiğim günlük kullanım dozunu aşmamanızı öneririm ve çocukların da ulaşamayacağı bir alanda muhafaza etmenizi öneririm.

Master Drink Formula Green İçindekiler:

Aloe Vera Jeli, Üzüm suyu konsantresi, Su, Dekstroz, Yeşil çay ekstraktı, Stabilizör: Ksantan gam, Koruyucu: Potasyum sorbat, L-Karnitin-L-Tartarat, Koenzim Q10, Vitamin Karışımı [Tiamin mononitrat (Tiamin), Pteroilmonoglutamik asit (Folik asit), Siyanokobalamin (Vitamin B12), DL-alfa-tokoferil asetat (Vitamin E), Maltodekstrin], Renklendirici: Klorofiller, Asitlik düzenleyici: Sitrik asit, Ferrik pirofosfat(Demir), Aroma Verici: Doğal nar aroması, Tatlandırıcı: Steviol glikozitleri, Antioksidan: Askorbik asit, Kolin bitartarat, Sodyum selenit (Selenyum), Japon poligonumu ekstresi.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONU



Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)