Menu

Menopoz Döneminde Yardımcınız LR Woman PhytoActiv

LR Woman PhytoActiv

LR Woman PhytoActiv

Kadınlara Menopoz Döneminde Bitkisel Yardım

Menopoz döneminde, bir kadının D. izoflavon, kalsiyum ve vitamin ihtiyacı vardır. Woman PhytoActiv özen ile araştırılıp insanlarımızın sorununa derman olmak için üretilmiştir. Woman PhytoActiv  ürününü benzersiz kılan içerdiği özel birleşim, kırmızı yonca özü, D vitamini ve kalsiyumdur. Menopoz döneminde sizi çok rahatlatacak olan bu ürün. Menopoz döneminizde en iyi yardımcı olacak LR ürünümüzdür. Kadın hormonal sistemine iyi gelir (dengeler) ve kemik sağlığınızı destekler.

İzoflavon

Östrojen fakat daha zayıf bir biçimde – Bunlar, yapısal olarak, kadınlık hormonu benzerdir. kanser gelişmesini önlemek, kemoterapi etkilerine karşı hücreleri korur.

Kalsiyum

Tüm minerallerin biz insanların en çok ihtiyaç duydukları kalsiyumdur. Kalsiyum iskelet sistemi ve dişlerinin durumunu etkiler. sinir sistemi, kalp ve kan basıncını düzenler. Kalsiyum kasların çalışması için gerekli olan bir çok hormonun, çalışması için gereklidir. Hücrelerin yapımında çok önemli bir ögesidir ve iskelet yapımı için gereklidir. Bu yara iyileşmesini kolaylaştırır. Woman PhytoActiv, anti-enflamatuar ve anti-ödem etkiye sahiptir.

D vitamini

Kalsiyum ve fosfor metabolizmasını düzenleyen Tam fonksiyon. Dahası bağırsaktan emilimini artırır. D vitamini, vücuttan kalsiyum miktarını inhibe iskelet, kalp üzerinde çok olumlu bir etki oluşumunda mükemmeldir. Olumlu sinir sistemi ve kas daha da geliştirip bağışıklık etkiler ve kemik iliği hücrelerini teşvik etmektedir.

İçerdiği Etken Maddeler:

  • Kırmızı yonca özü içerir
  • Kalsiyum % 50 (RDA)
  • D3 vitamini % 100 (RDA)
  • %100 Bitkiseldir
  • Genetiği değiştirilmiş maddeler içermez
  • Laktoz veya Gluten içermez

Önerilen kullanım dozu

Günde 3 x 1 kapsül

Not: Ürün yurt dışında satışı olan fakat Türkiye’de henüz satışta olmayan üründür. Yakın zamanda gelmesini beklediğimiz ürünler arasındadır.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)