Menu

Profesyonel LR Web Site Tasarımı (Google Seo Uyumlu)

Sizlere Özel LR Web Site Tasarımı

LR Health & Beauty iş ortaklarına özel web site tasarımı yapmaya başladım. Sizler de biliyorsunuz ki LR işini ciddi olarak yapmak isteyen ve daha hızlı yol alabilmesi için her LR iş ortağının kendine özel profesyonel google arama motorlarına da uygun yapıya sahip bir sitesi olması şarttır. LR işini yapan web sitesi sahipleri de bu işte ne kadar başarılı olduklarını az çok sizler de bilmektesiniz.

Ben kimim?

Ben LR Bağımsız İş Ortağı Sibel Ay’ın eşi Cemal Ay sizlere bu hizmeti vermek istiyorum. 12 yıllık internet geçmişimde kendimize yaptığımız site çalışmalarında başarıya ulaştığımıza inanıyorum. Pek çok sektörde site tasarladım ve eşimde LR iş ortağı olduğu için ”www.isortagiol.com” sitesini de bizzat kendim yaptım ve sitemizin google arama motorunun istediklerine cevap verdiğini söyleyebilirim. Ayrıca bana site tasarlatan müşterilerime sitelerini nasıl kullanabileceğiniz hakkında kısa bilgileri de vereceğim.

Nasıl bir site tasarlıyorum?

Nasıl bir site tasarlıyorum bunun ile ilgili de sizlere bilgi vermek istiyorum. Öncelikle tasarlanacak sitemizin Google arama motorunun da çok sevdiği alt yapısının ”Wordpress” script olduğunu bilmenizi isterim. Ayrıca LR’a özel premium edit tema (giydirme+düzenleme) oluşturuyorum. Yanı sıra siteye iç seo uygulaması ve eklentilerini kuruyorum. Kısacası uçmaya hazır bir füzeyi veriyorum siz sadece fitilini ateşliyorsunuz 🙂

Yaptığım çalışmalardan bazıları:

 • www.isortagiol.com
 • www.annelersoruyor.net
 • www.yorkanlastik.com
 • www.bitkiseldogalbakim.com
 • www.niluferince.com
 • www.bitkiselbakimurunleri.com
 • www.cigdemagalar.com

Referanslar kısmı sürekli güncellenecektir.

Tam olarak nasıl bir hizmet alacağım ve kaç para ödeyeceğim?

 • Özel slide bar, estetik hatlar, profesyonel ve kurumsal görünüm, dikkat çekici LR üyelik başvuru formu, LR firmasının istediği kurallara göre düzenleme.
 • Premium site tasarımı ve gerekli seo için eklenti kurulumları ve giydirme düzenleme
 • Hosting barındırma (hızlı sunucu kendime ait)
 • Alan adı
 • 1 yıl bakım, güncelleme desteği

Ben sizlere bu tasarım için tek fiyat isteyeceğim 600 TL normalde benim yaptığım bu hizmet bedelinin piyasadaki güncel fiyatı 1.500 ile 3.500 TL arasındadır araştırıp fiyat alabilirsiniz, bilginiz olsun.

Not: Yukarıda verilen hizmet bedeli yıllık olarak alınır. 1 yıl sonra siteyi kullanıma kapatmak isterseniz de hizmeti sonlandırabiliriz, her yıl yenilemek zorunda değilsiniz eğer isterseniz 1 yıl daha uzatabilirsiniz tamamen size kalmış.

Bana site tasarlatmak istiyorsanız WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz dilerseniz de arayabilirsiniz.

0532 526 66 81

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)