Menu

Erkeklerde 40 Yaş Üzeri Kişilere LR Ürün Önerisi

LR Sivera Prostat

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Prostat sorunu yaşayan kişiler için önereceğim LR ürünü olacaktır ve bu ürünün Prostat sorunlarına çok iyi geldiğini kullanıcı yorumlarında görmekteyiz. Rahatlatıcı ve düzenleyici özelliği ile idrar yollarındaki sıkıntıları giderecek olan ürünümüzden sizlere bahsetmeden önce bu ürünü kullanan ve sonuç alan bir yakınımdan sizlere bahsetmek istiyorum. Zaten bu makaleyi yazmamın en büyük sebebi de yakınımın önerdiğim ürünü kullanması ile Prostat hastalığına iyi geldiğini ve düzenli bir şekilde kullanım sonrasında iyileştirmeye çok yardımcı olduğunu bana anlattı.

Öncelikle ürünümüz Aloe Vera Sivera İçecek (Isırgan Otlu) bu ürünü düzenli olarak günde 3 kapak içerek Prostatına çok iyi geldiğini ve hatta kendisinin idrar yollarında da oluşmuş olan iltihaplanmanın da iyileştiğini ve bunun sebebinin de bu içeceğin olduğunu bana bizzat bildirdi. Çok sevinen ve düzenli olarak idrar ihtiyacını da gideren yakınım bana çok dua ediyor ve şimdi bana 6 adet daha sipariş girmemi söyledi.

Bu mucize içecek düzenli olarak kullanıldığında içeriden çok dengeleyici bir özelliğe sahip olduğunu ve içten olan rahatsızlıkların iyileşmesinde çok yardımcı olduğunu bilmenizi isteriz. Ayrıca içerdiği Aloe Vera jeli ve pek çok karışım özel bitki özleri ayrıca Isırgan otu sayesinde iç organlara çok faydalı olduğunu ve rahatsız olmayan biri bile kullanırsa hastalıklarında önüne geçildiğini daha önceki yazılarımızda da paylaşmıştık. Anlaşılan o ki, bu ürün sayesinde Prostat sorunu olan erkeklerin de derdine LR derman olacak.

Prostat Rahatsızlığı İçin Önerdiğim Ürün

  • Aloe Vera Sivera Isırgan Otlu İçecek

Kullanım Şekli:

Günde 3 kapak tok karnına kullanılması önerilir.

Uyarı: Sivera içeceğini Tip 1 Diyabet, Kanser hastaları, Tansiyon hastaları, Hamileler ve Emzirenler, Kan sulandırıcı ilaç kullananlar kullanamazlar!

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)