Menu

Saçkıran için kullanılacak Etkili LR ürünleri

LR-Sackiran-Urunleri-Sampuan

LR mucizeleri bitmiyor ve hız ile devam ediyor. Şimdi sizlerin çevrenizde de sıkça rastladığınız arkadaşlarınız veya akrabalarınızda gördüğünüz veya kendinizde yaşadığınız Saçkıran problemine LR ürünleri ile çözüm getiriyoruz. Pek çok deneyen ve olumlu sonuç alan kişiler mevcut ve sizlere tamamen kendilerinin çekimleri ile görüntülediği öncesi ve sonrası resimleri de paylaşacağız. LR Saçkıran tedavisinde kullanılması gereken ürünler Aloe Vera Şampuan ve Aloe Vera Acil Durum Spreyi sadece bu 2 ürünü kullanarak bay veya bayan fark etmez herkes için kullanılabilen ve hiç bir yan etkisi bulunmayan bu ürünleri kullanabilir.

Ayrıca bazı kişilerde sadece Acil Durum Spreyi bile yeterli oluyor olduğu haberlerini aldım. Bu yüzden ilk etapta sadece Acil Durum Spreyi ile de deneyebilirsiniz. Ama bana kalırsa zaman kaybetmeyin ve ilk önerdiğim 2 ürün ile başlayın. Tercihinize kalmış bir durum ve siz nasıl isterseniz o şekilde kullanın derim.

Sakal Kıran için de kullanılabilir

LR Sakal Kıran sorunu yaşayan erkeklerin de bu ürünlerden kullanabileceğini ayrıca söylemek istiyorum. Sakal Kıran strese, sıkıntıya dayalı bir deri reaksiyonudur. Bu yüzden stres ve sıkıntı yaşayanlarda şekil olarak ada, ada sakal dökülmeleri yaşanır. Bu yüzden görüntü olarak ta hoş olmayan bu durum karşısında en ideal kullanabileceğiniz ürünler bunlardır ve tamamen bitkiseldir.

LR-Sackiran-Tedavisi

Aloe Vera Mucizesi hızla yayılıyor!

Evet arkadaşlar Aloe Vera bitkisi pek çok cilt ve deri rahatsızlığına iyi geldiğini ve Türkiye’de LR’ın 3 yıldır aktif olarak çalıştığını söyleyebiliriz. 3 yıl boyunca LR’ı bilenler ve ürünlerinden olumlu sonuç alanlar hızla arkadaşlarına, akrabalarına ve çevresindekilere ürünün mucizelerinden bahsetmeye başladı ve LR’ın Aloe Vera içeren ürünleri çok ilgi görmeye başladı. Bu yüzden Saçkıran gibi durumlarda da size önerdiğim ürünler de Aloe Vera içeriyor ve saç çıkartmaya yardımcı olan tüm bitkisel bileşenler bulunuyor. 

Ürünlerin Kullan ve süreleri:

Günlük olarak kullanım gerçekleştirilmeli ve saçkıran olan bölgeyi önce Aloe Vera Şampuan ile yıkıyorsunuz ve ardından Acil Durum Spreyi ile tonikliyorsunuz. Günde 2 kere kullanmanızı öneririm. Bu düzenli kullanım sonrası 20 gün sonra değişiklikler olduğunu (saç çıkmaya başlar) göreceksiniz ve 60 gün sonra ise iyice kapanmaya başladığına şahit olacaksınız.

Saçkıran veya Sakal kıran için kullanılması gereken ürünler:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera Şampuan

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

11 Yorum var “Saçkıran için kullanılacak Etkili LR ürünleri

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)