Menu

Samyeli Mantarına Önerdiğim LR Ürünleri

LR-Samyeli-Rahatsizligi

Samyeli (Pitriyazis versicolor) Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Evet arkadaşlar sizlere Samyeli cilt hastalığı ile ilgili LR’da kullanmanız gereken ürünlerden ve etkisinden bahsedeceğim. Öncesinde Samyeli cilt rahatsızlığı nedir? tanıyalım. Samyeli bir diğer adı ile Pitriyazis versicolor hastalığı genellikle vücutta oluşan bir mantar çeşididir. Bu çeşit mantar genellikle vücut bölümünde görülür ve renkleri kahve rengi olanı da mevcuttur. Ada ada şeklinde oluştuğu ve vücuda yayıldığını da bilmenizi isterim. Gençlerde ve yetişkin kişilerde sıklıkla görüldüğü gözlemlenmektedir. Ayrıca Samyeli hastalığına sıcaklık, terleme, nem, vücut direncinin düşmesi için de zemin hazırlar. Orta derecede kaşıntılar yapar ve oluşan şekiller genellikle oval ve yaygan bir şekilde görülmektedir.

Samyeli (Pitriyazis versicolor) İçin Önerdiğim Ürünler:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Microsilver PLUS Duş Jeli
  • Microsilver PLUS Vücut Emulsiyonu

Ürünlerin kullanımı ile ilgili detaylar:

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum sizlere bu cilt rahatsızlığına göre benim üyem bu ürünleri kullanarak çok olumlu sonuç aldı. Bunun üzerine bende bunu sitemde sizler ile paylaşmak istedim. Bu tür sorunu olanlara faydamız olsun istedim ayrıca bu ürünleri nasıl alacakları konusunda da yine yardımcı olmak isterim. Bu arada düzenli kullanım sonucunda çok etkili sonuçlar verdiğini ve içerdiği anti bakteriyel ve bakterilerin düşmanı olan gümüş sayesinde Samyeli mantarlarına çok iyi gelmektedir.

Kullanıma gelince burada sıralama ve kullanım şöyle olmalıdır: İlk önce Aloe Vera Acil Durum Spreyi mantar olan bölgeye sıkıyorsunuz ve aradan ortalama 2 dakika sonra Microsilver Plus Vücut Emulsiyonu kullanmanızı öneriyorum. Ayrıca duş aldığınız esnalarda Microsilver Plus Duş Jeli kullanmalısınız.

Eğer ürünler ile ilgileniyorsanız bana sitemde bulunan iletişim numaramdan veya üyelik bilgi formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)