Menu

Ayak Yaraları için ”LR Universal Krem”

microsilver-universal-krem

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR’ın en başarılı ürünlerinden birisi olan Microsilver Universal Krem Vücut ve Ayak için kullanılır. En etkili özelliklerinden bazıları ise içeriğinde bulunan Gümüş sayesinde anti bakteriyel özelliğine sahiptir. Ayrıca vücudunuzda bulunan sivilce gibi iltihap olmuş kızarıklıklara karşı etkilidir. Kurumuş ve pullanma olan ciltlerde de etkili çözümler sunan Universal Krem‘in çok etkileyici bir krem olduğunu kullandıkça anlayacaksınız.

seker-yara-iyilesmeNot olarak şunu da belirtmeliyim ki, Şeker (Diyabet) rahatsızlığı olanların da bu ürünü yara bölgelerinde kullandıklarında çok etkili sonuç aldıklarını bizzat kendi üyelerimden de bilmekteyim. Bu yüzden Şeker hastalarının sıkça yaşadığı deri çatlaması veya ayak yarası için bu ürünü kesinlikle kullanmalı diyorum.

Ayrıca yeni ameliyat izleri konusunda da çok başarılı olan Microsilver Plus Universal Krem düzenli kullanım sonrasında eski değil fakat yeni olan ameliyat izlerinde kullanıldığında çok etkili iz kaybetme özelliğine sahiptir.

Diğer bir özelliği de açık yaralarda kullanılır ve açık yaralar çok iyi geldiği gözlemlenmektedir. Açık yaraya uygulandığı takdirde çok başarılı iyileştirme yaptığını göreceksiniz.

Özellikle bayanlarda görülen genital bölgede kaşıntı, kuruluk, mantar gibi sorunlarda Aloe Vera Duş Jeli ile birlikte kullanılması durumunda bu saydığımız hastalıklardan da kurtulmanız mümkündür. Bunun gibi sorunlarda kesinlikle Universal Krem kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Dudak uçukları oluşumu ile ilgili de etkili olan kremimiz uçuğun çıkacağını hissettiğiniz anda kullanmanız durumunda uçuğun çıkmasını önleyebilirsiniz. Eğer uçuk çıkmış ise kullanmanız durumunda ilerlemesini durdurmak ve acıyı azaltmak en belirgin özelliğidir.

LR Microsilver Plus Universal Krem Nelere İyi Geliyor?

 • Şeker (Diyabet) hastalarının yaşadığı deri çatlaması ve ayak, ayak parmakları yarasına çok iyi gelir ve iyileştirir.
 • Açık yaraların iyileşmesinde çok etkilidir.
 • Yeni ameliyat izlerinde çok etkilidir.
 • Uçuklara iyi gelir ve oluşumu engeller.
 • Duş Jeli ile birlikte kullanımda genital bölgedeki kaşıntı, kuruluk, mantara karşı çok etkilidir.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

14 Yorum var “Ayak Yaraları için ”LR Universal Krem”

 • Nereden sipariş verebilirimmm bu microsilver kremi ??

 • sibel hanım annemin topuklarda çatlaklar var ama aşmış durumda ve ayaklarının altındada var resmen kalın tapka şeklinde kalkkıyor çok doktora gitti merhem verip gönderiyorlar ben aktarlara ilaç yaptırdım biraz kapanır gibi oldu şu an yine aynı bilgi alabilirmiyim teşekür ederim

  • Hacer hanım topuk çatlaklarına önerdiğim ürünler Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve Aloe Vera Propolis Krem. Bu 2 ürünü sabah akşam kullanmalısınız ve akşam kullanırken propolis kremi sürdükten sonra üzerine ince bir çorap giyip öyle uyusun. Bu şekilde çoğu kullanıcının çok olumlu sonuç aldığını gördük. Geçmiş olsun..

 • sibel hanım merhaba benimde ellerimde mantar var , sitenizde bunun için ürün bulamadım, bilgi alabilir miyim

  • Selin hanım merhaba, elinizde olan mantar için size Aloe Vera Box Set kullanmanızı öneririm. Günde 2 kere kullanmalısınız set içeriğindeki ürünleri. Geçmiş olsun.

 • Sibel hanım merhaba. Ben de ameliyat izi için üniversite krem kullanmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz

 • sibel hanım merhaba,micro silver kremden sipariş verebiliyor muyuz. LR aradığımda ürünü kaldırdıklarını söylediler.

 • şeker hastalarının (yukarıdaki resimde anlattığınız) kullandığı kremi sormaktayım

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)