Menu

Selcan Güleryüz Porsche Biniyor, Ayda 100 Bin TL Kazanıyor!

LR Selcan Güleryüz

LR Selcan Güleryüz

Hürriyet gazetesinin haberine konu olan isim LR’ın başarılı olan iş ortağı (Platin Üye) ”Selcan Güleryüz” oldu. Kendisinin başarısını ele alan ve bu başarıyı tüm Türkiye ile paylaşan Hürriyet gazetesi bu başarının sırlarını açıklıyor. İlk başladığı zamanlarda kendisinin de seminerlerinde bahsettiği üzere pek ilgi gösterilmeyen LR’ı Selcan Güleryüz bir şeye inanarak yoluna devam ettiğini her defasında dile getirmiştir. Ayrıca kendisinin Porsche’a binmesi ve ayda kazandığı ciddi rakama kimse inanmak istemiyor. Bu haber ile artık inanmayanlara bir cevap olsun diyoruz. LR 30 yıllık bir Alman firması ve firmanın iş ortaklarına sunduğu güzellikler arasında da Porche, Mercedes gibi araçları almanızın hayal olmadığını sizlere gösteriyor. Selcan Güleryüz’ü sitemiz aracılığı ile tebrik ediyoruz ve bu haberimizin de LR’a üye olmak isteyen ve kararsız kalan kişilere de cevaben olsun diyoruz.

Selcan Güleryüz Ayda 100 Bin TL Nasıl Kazanıyor?

Selcan Güleryüz yaklaşık olarak 2 yıl önce LR’a üye olarak başladı ve LR’a üye olmasının arkasında en büyük neden olan Alman firması olması ve bu Alman firmasının 30 yıllık sağlam bir firma olmasıdır. Selcan Güleryüz LR’dan çevresindekilere bahsetmeye başladı ve ilk adımları böyle atmaya başladı.

LR işini yapabilmek için Üniversite mezunu olmak gerekmiyor, Yaşlı olmak engel değil, Tecrübenizin olması gerekmiyor, Daha önce satış yaptınız mı diye kimse sormuyor, LR’a üye olabilmek için 18 yaş üzeri olmanız yeterlidir. Herkes bu işi yapabilir ve Selcan Güleryüz gibi herkes bu güzel hayata sahip olabilir. Yeter ki, siz isteyin ve bu işi benimseyin arkası emin olun Selcan Güleryüz gibi gelir. Biraz inanmak gerekiyor güzel yerlere geleceğinize, şahsen ben de bir LR iş ortağı olarak inanıyorum güzel yerlere geleceğime. Ben neden Selcan Güleryüz gibi olamayayım? bir engel yok ve LR gibi dev bir şirket var imkanlar müsait ve herkes böyle güzel konuma gelebilir diyoruz.

LR İçin Geç Kalmadınız!

LR’ın Türkiye pazarına girmesi henüz çok yeni ve Türkiye’de henüz LR’ı bilmeyen milyonlarca insan var ve siz LR üyesi olmak için tam zamanı diyebileceğimiz bir dönemdesiniz. Daha fazla yaygınlaşmadan sizde LR’da yerinizi alın ve bu başarıya ortak olun. LR’a üye olmak için aşağıda ki üyelik başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “Selcan Güleryüz Porsche Biniyor, Ayda 100 Bin TL Kazanıyor!

  • çok güzel tanıtmıssınız ama bi yerde yanlısınız var keske önce araştırsaydınızkendisini uzun yıllardır tanıyorum ama amerikada yasadıgını hiç duymadım 😀

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)