LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


Selülite Karşı En Etkili Doğal Çözüm!

Selülit Nasıl Gider

Selülitlerinizden Kurtaracak Etkili Formül!

Geçmiş zamanlarda insanların günümüzdeki teknolojiye sahip olmamaları beraberinde hareketli bir yaşamın kapılarını açıyordu ve insanları sürekli egzersiz dolu bir hayatın içine çekiyordu. Bu nedenle insanların genelinde selülit gibi problemlerin oluşma riski günümüze oranla çok daha düşüktü. Ancak günümüzde hareketsizliğin bize verdiği en büyük zararlardan biride selülit olmuştur. Eğer selülitlerimden nasıl kurtulurum ve kurtulmak için neler yapmalıyım diyorsanız, bu konuda size büyük fayda sağlayacak önemli bilgileri bu başlık altında topladık. Ancak öncesinde selülitin ne olduğunu ve neden oluştuğunu öğrenelim;

  • Selülit Nedir?

Selülit, insan cildinin bağ dokularında sancılı modüller ile seyreden, epidermiste adeta bir portakal kabuğu görünümüne yol açan, kıvrımlı görünümlü bir çeşit cilt problemidir. Erkeklerden çok kadınlarda görülen bu problem genel olarak kadınların %80’i ile %95’inde görülen bir problemdir. Bu selülitler toplamda 3 aşamada meydana gelmektedir.

Bu aşamaların birincisi dolaşım bozukluğudur ve damarlardan çıkan sıvı dokulara dolarak acılı ve duyarlı bir his oluşturur. İkinci aşamaya geçtiğinde ise ödem faktörü daha da çoğalır. Son olarak üçüncü aşamaya geldiğinde, dokularda toplanan yağ, tuz ve su molekülleri organizmalar sayesinde kullanılamaz ve selülit dediğimiz olay gerçekleşir. Selülitler çoğunlukla kalça, basen, diz yanları, kolların üst kısmı, bacak ve göbek bölgelerinde görülür.

Selülitin Nedenleri Nelerdir?

Öncelikle selülitlerin çok farklı tür ve dereceleri bulunmaktadır. Bunların birincisi, hiçbir şekilde görülmeyen hatta cildin sıkılması durumunda da görülmeyen selülitlerdir. İkincisi yatarken ve ayakta iken görülmeyen fakat sıkıldığında görünen, üçüncüsü ayakta görülen ancak yatarken görülmeyen ve dördüncüsü hem yatarken hem de ayakta görünen selülitlerdir.

Selülitin başlıca nedenlerinden biri genetiktir. Genellikle aile bireylerinde ve özellikle annelerinde ve ablalarında selülit problemi olan kişilerinde bu problemi yaşama ihtimali oldukça yüksektir. Ayrıca ilerleyen yaşlarda cildin esnekliğini ve sıkılığını kaybetmesi de selülite yol açan nedenler arasındadır. Hormonlar selülit oluşumuna etki eden bir diğer etkendir. Bunun dışında vücutta bulunan fazla yağlar selülite yol açan faktörler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda yanlış uygulanan diyetler ve kötü beslenme alışkanlıkları da uzun vadede selülit oluşumuna yol açan nedenlerden bazılarıdır. Son olarak selülite yol açan etkenlerden biride yaşam biçimidir. Özellikle sigara kullanımı, hazır gıda tüketimi ve az hareketli bir hayat sürmek yine selülit oluşumuna neden olan başlıca faktörlerden sadece bir kaçıdır.

lr-algetics-selulit

LR Algetics Yosunlu Seti İle Selülitlere Veda!

Selülit tedavisi elbette günümüz şartların mümkün! Selülit tedavilerinde yaygın bilinen yöntemlerden biri olan egzersizler zahmetli ve uzun sürdüklerinden çok fazla tercih edilmezler. Bu konuda yine an başarılı sonuçları cilt bakım ürünleri ile yakalayabilirsiniz. Ancak cilt bakım ürünleri seçerken bitkisel ve doğal olduklarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Bu alanda sizlere önereceğimiz markaların başında LR markası geliyor. Çünkü 31 yıldır kozmetik ve doğal cilt sorunlarının iyileşmesine yardımcı olan ve sektöründe hizmet veren LR markası 30 ülkede satış yapan köklü bir firmadır. Üstelik ürünleri tamamen doğal ve bitkisel olduklarından hiçbir şekilde yan etki oluşturmuyorlar. Şimdi sizlere LR markasının geliştirdiği ve selülitler için oldukça başarılı sonuçlar doğuran Algetics Yosunlu Setinden bahsetmek istiyoruz. Bu selülit onarıcı setin içinde toplamda 3 ürün bulunuyor.

Bu ürünlerden Algetics Yosunlu Selülit Kremi, duştan veya banyodan sonra uygulanan bir kremdir. İçerik açısından zengin olan bu ürün cildin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Sette bulunan Algetics Yosunlu Kontür Jeli, gergin bir cilde kavuşmanız için destek olmaktadır. Ayrıca selülitli bölgelerdeki yağların hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar. Son olarak setin içerisinde bulunan Algetics Yosunlu Duş Peelingi, bol miktarda laminaria ve haptophyta gibi içeriklere sahiptir. Bu içerikler sayesinde cildi kirden ve ölü hücrelerden arındırır. Pürüzlü bir yapıda olan cildi nemlendirir, yumuşatır ve düzleştirir. Set içerisinde bulunan üç üründe tamamen bitkisel içeriklere sahip olduğundan her yaş gurubu tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu