Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Sermaye Koymadan Alman Firmasına Ortak Olun!

Sermayesiz iş

LR Health & Beauty Sermayesiz Ortaklar Arıyor!

Evet yanlış duymadınız 31 yıldır aktif olarak 33 ülkede doğrudan satış sistemi ile çalışan LR Health & Beauty firması Türkiye’deki insanlara sermayesiz kendi işinizi teklif ediyor! Çok büyük bir network marketing firması olan LR Türkiye’de 3 yıldır mevcut ve aktif olarak 1 yıldır pazarımıza girdi diyebiliriz. Diğer network firmalarına göre daha çok şeffaf oluşu ve vaadlerini yerine getirmesi üzerine Türkiye’de de LR duyulmaya başlandı ve sermaye koymadan sizlere zengin olma fırsatını sundu. LR firması hakkında pek çok yazımız mevcut bunun için sitemizin içerisinde firmamızın tam olarak ne iş yaptığını ve ürünlerin kalitesini inceleyebilirsiniz.

Ürünlerin kalitesi gerçekten son kullanıcılar tarafından onaylandı. Özellikle ürünlerine çok güvenen firmanın tam 600 çeşit ürün yelpazesi ile pek çok kişiye hitap edecek ürün üretimi mevcuttur. Ürünler Almanya’da Türkiye’ye ithal olarak getiriliyor ve son kullanıcıya ulaşıyor. Dev bir tesise sahip olan LR firmasının kalitesi de Almanların çalışma prensiplerindeki en ince ayrıntısına kadar incelenip, tüm testlerden geçip o şekilde son kullanıcılara ulaşmaktadır. Pek çok sertifikaya sahiptir ve bu sertifikaları da sitemizde araştırıp görebilirsiniz. Ürünleri sizlere kısaca detaylı anlatmak gerekir ise Kozmetik ve Sağlık ürünleri olarak ikiye ayrılmış durumdadır. Kozmetik ürünlerin hemen hemen hepsi cilde zarar verecek hiç bir etken maddeyi bulundurmuyor.

Kozmetik ürünlerinde ayrıca Türkiye’de çok ilgi gördüğünü ve kullanıcısının da çoğaldığını söyleyebiliriz.  Sağlık ürünleri ise ana temel kaynağını Aloe Vera bitkisinden alan ve içerisinde bulunan jelin iyileştirme özelliğine sahip olduğunu bilen Alman uzmanların kendi kremlerinde bu bitki jelini kullanmakta ve bu sayede pek çok cilt rahatsızlıklarının iyileşmesinde yardımcı ürünler üretmektedir. Özellikle Egzama, Sedef, Cilt Lekeleri gibi başlıca sorunları bu kremler sayesinde iyileşme sürecini hızlandırıyor.

LR Araba

LR İle Sermayesiz Nasıl Çalışabilirim?

Başlıkta da belirttiğimiz gibi LR firması ile ortaya bir sermaye koymadan iş sahibi olabilir ve kaliteli bir yaşama adım atabilirsiniz. Öncelikle bu yazıyı okuyan ve bu firma nasıl para kazandırıyor? bunu kestirip atmadan önce LR firmasını ve çalışma şeklini araştırmanızı rica ediyoruz. Ayrıca kesinlikle ön yargılı olmayın ve şunu unutmayın, riske atacağınız bir para koymuyorsunuz ve size para koymadan zengin olmanızı sağlayacak bir fırsat var! Bu fırsatın ta kendisi LR firmasıdır. LR’da başarılı olabilmeniz için sizin gerçek anlamda bunu bir iş olarak benimsemeniz ve ne kadar emek verirseniz o kadar kazanırsınız. LR’da yapmanız gereken şey ürünleri çevrenizdekilere bahsetmek ve ilgisini çeken kişileri LR ile tanıştırmaktır.

Sizler de altınıza yapacağınız üyeler sayesinde para kazanacak ve puan sistemi sayesinde ise LR’ın araç ödülünü hak kazanacaksınız. Bu araç tamamen masrafsız yakıtı koy bin şeklindedir. Hangi firma bu kadar adil ve bonkör? Dedim ya güzel araştırın ve siz bu işi ben yaparım derseniz o zaman iş ortağı olmanız için hiç bir engel yoktur. Bunu iş olarak düşünen kişilere firmanın detayları hakkında daha söyleyecek çok şeyim olduğunu ve ciddi ilgilenenlerin aşağıdaki formu doldurduğu takdirde onlara telefon ile detaylı bilgileri vereceğim.

LR Firmasına Üye Oldum İlk Ne Yapmalıyım?

LR iş ortağı oldunuz ve nasıl çalışmaya başlamalıyım? Sizlere tavsiyelerim: üye olanların ilk yapması gereken kendinize bir program uygulamanızdır. Bu programda kendinize LR’da bir çalışma zamanı belirlemek ve bu çalışma zamanında sadece LR’a yoğunlaşmaktır. Kendinize bir liste oluşturun ve bu listeye ilk aklınıza gelen çevrenizdeki isimleri listeleyin. Bunları LR’a zaman ayırdığınız zamanlarda aramaya başlayın ve LR ve ürünlerinden bahsetmeye başlayın. Herkes olumlu düşünmeyebilir ama illaki bu ürünler veya LR’ı iş olarak düşünenler çıkacaktır ve bu çıkanları da altınıza üye yaparak ürünlerin de kalitesi ile buluşturduğunuzda ürünlerin gerçekten başarılı olduğunu görecek ve kendisi de çevresine bu ürünleri tavsiye edecek ve onunda başkalarına ürün sattığını veya üye yaptığını düşünürsek sizin altınızda çalışanların çoğalmaya başlaması da sizin kazandığınızın kanıtıdır.

Çünkü altınızda üyeleriniz üründe satsa, başkasını üye de yapsa bunun primleri size yansıyacaktır. Bu böyle bir çığ gibi büyüyebilir ve ne kadar çok kişiyi üye yaparsanız siz o kadar avantajlı olursunuz. Daha fazla detaylı bilgi vermek isterim sizlere dilerseniz bana sitemdeki iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir