Menu

Sermayesiz ve riski olmayan bir iş!

sermayesiz-is

Değerli ziyaretçiler eğer bu sayfayı Google veya bir başka arama motorlarından bulup ta geldiyseniz eğer, tahmin ediyorum ki, sermayesiz bir iş arıyorsunuz. Evet yanlış duymadınız, ”sermayesiz ve riski olmayan bir iş sunuyorum sizlere” Şunu bilmelisiniz ki, benim sizlere sunacağım iş ile ilgili bir çok detay sitemizde sunulmuştur ve benim buraya yazacaklarımın yanı sıra sitemizi de iyice bir incelemenizi rica ediyorum. Sizlere sunacağım iş LR Sağlık ve Kozmetik firmasının (30 yıllık alman firması) network işini yapmaktır. Öncelikle şunu anlamalıyız ki, network işi denildiğinde çoğu kişinin uzak durduğunu ve bu işe sıcak bakmadığını görüyoruz ve bu tamamen bir ön yargıdır.

Network işi dünyada kanıtlanmış ve bunun üzerine kitaplar yazılmış pek çok başarı hikayesine konu olmuş bir iştir. Network işi yapmadan önce en çok dikkat edilmesi gereken husus ise firmanın sağlamlığı ve sağlamış olduğu imkanlardır. LR’da kendini kanıtlamış ve Türkiye pazarında çok taze, yeni bir firmadır. 30 yıllık deneyimi ve kaliteli ürünleri ile Türkiye’de en hızlı tırmanışına başlamış firmadır. Sizler de en başlarda bu işe girişip bir yerlerden başlamalısınız ki, nasıl kazandığınızı görebilesiniz.

Ben 6 ay önce bu sisteme dahil olup LR iş ortağı oldum ve şuan da son aldığım aylık pirim 2.000 TL ve bu aldığım para hiç bir şey ne kadar çok çevrenize ve insanlara LR’ı anlatıp üye yaparsanız 50.000 TL ve hatta 100.000 TL bile kazanabilirsiniz. Bu paraları kazanan Platin ve Gold LR üyeleri var. Bu paraları kazanan neden siz de olmayasınız? LR Üyesi olanlar ayrıca sadece pirim kazanmıyor şirketin sizin üye yaptığınız kişilere karşı pw vermekte ve bu pw’ler sayesinde sizlere araç tahsis etmektedir. (Tüm masrafları LR’a ait) size sadece ne yapmak kalıyor? LR üyeleri toplamak o kadar! Buyurun sizde benim LR grubuma katılın hep beraber kazanalım…

LR Üyesi Olmak İçin Aşağıdaki Forumu Doldurunuz

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)