Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Serox Instant Result Krem Cildinize Canlılık Verir!

LR-zeitgard-serox-intensive-result-krem

Zeitgard Bakım Sistemi ürünlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Şimdiki ürünümüz Serox Instant Result Krem cildinize hayat katar ve canlı görünüm vererek cildinizin çok daha canlı ve çok daha parlak olmasını sağlar. Ayrıca Anti-Age krem bileşeni ile size daha elastik ve parlak bir görünüm verir. İçeriğinde bulunan zengin içerik ile çok daha etkili sonuçlar alacağınızı söyleyebiliriz.

Bu arada bu ürünü kullanan bir iş ortağım düzenli kullanım sonrası (1 hafta) cildinde çok farklılık gösterdiğini ve canlı, parlak bir cilde sahip olduğunu whatsapp üzerinden benim ile paylaştı. Kendisi bu üründen çok memnun kaldı ve iyi ki, tavsiye ettin iyi ki LR üyesiyim diye bana yazılar gönderdikçe bende çok sevindim böylesine güzel bir sonuca ulaştığı için. Bu yüzden bu ürünü özellikle sitemize girmek istedim.

LR Serox Instant Result Krem İçerikleri

Argireline, Ameliox, Ultra Filling, Spheres bu bileşenler ürünümüzde yer almaktadır.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir