Menu

Serox Instant Result Serum Kırışıklıkları Azaltıyor!

lr-zeitgard-serox-instant-result-serum

Zeitgard Bakım Serisi ürünlerinden birisi olan LR Serox Instant Result Serum ile Derinlemesine olan kırışıklıklar ile savaşarak kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Ayrıca Serox Serum Anti-Aging formülü ile ipeksi bir dokuya sahip olmanıza yardımcı olan krem. Ürünün etkili bir yönü var ve kırışıklık sorununa gerçekten çok etkili olduğunu söylemek isteriz. Bizzat kendim tavsiye ettiğim bir üyem bu ürünü düzenli olarak 1 hafta süresince kullandı ve çok memnun kaldığını bana bizzat arayarak söylemişti.

Bu durum karşısında gerçekten çok sevindim ve mutlu oldum. LR’ın hiç bir ürünü hakkında henüz çok şükür kötü bir yorum almadık ve almayacağız gibi görünüyor:) Fiyat olarak ta üye olan kişilere indirimli olarak gittiği için uygun olan ürünler için servet ödemenize de gerek kalmıyor. Alman kalitesi bir kez daha LR ile kendisini kanıtladı diyebiliriz.

Serox Instant Result Serum İçeriği;

Argireline, Ameliox ve Polylift etken maddeleri içerir.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)