Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Serox Instant Result Serum Kırışıklıkları Azaltıyor!

lr-zeitgard-serox-instant-result-serum

Zeitgard Bakım Serisi ürünlerinden birisi olan LR Serox Instant Result Serum ile Derinlemesine olan kırışıklıklar ile savaşarak kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Ayrıca Serox Serum Anti-Aging formülü ile ipeksi bir dokuya sahip olmanıza yardımcı olan krem. Ürünün etkili bir yönü var ve kırışıklık sorununa gerçekten çok etkili olduğunu söylemek isteriz. Bizzat kendim tavsiye ettiğim bir üyem bu ürünü düzenli olarak 1 hafta süresince kullandı ve çok memnun kaldığını bana bizzat arayarak söylemişti.

Bu durum karşısında gerçekten çok sevindim ve mutlu oldum. LR’ın hiç bir ürünü hakkında henüz çok şükür kötü bir yorum almadık ve almayacağız gibi görünüyor:) Fiyat olarak ta üye olan kişilere indirimli olarak gittiği için uygun olan ürünler için servet ödemenize de gerek kalmıyor. Alman kalitesi bir kez daha LR ile kendisini kanıtladı diyebiliriz.

Serox Instant Result Serum İçeriği;

Argireline, Ameliox ve Polylift etken maddeleri içerir.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir