Menu

Serox Wrinkle Care – Mimik Kırışıklıklarına Veda Edin!

lr-mimik-kirisikliklari

Zeitgard bakım sisteminde bulunan ve Serox kırışıklık ve bakım serisinin içerisinde bulunan Serox Wrinkle Care ile mimik kırışıklıklarınıza veda edeceksiniz! İçeriğinde bulunan aktif bileşenler ile cilde doğrudan uygulanan konsantre krem ile çok daha etkili sonuç alacağınızı söylemek istiyoruz. Ayrıca mimiklerden dolayı botoks yaptıran ve kırışıklıkları ortaya çıkmasın diye mimiklerine sınır koyan kişilerden olmak istemiyorsanız eğer, bu değerli ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu ürünümüz hakkında ilerleyen zamanda sizlere öncesi ve sonrası resimlerimizi bu alan üzerinden ekleyeceğiz. Bu alanı bu sayede güncel tutarak sizlere güncel bilgi akışı sağlayacağız.

lr-zeitgard-serox-wrinkle-care

Serox Wrinkle Care Hangi Bölgelerde Etkili?

LR’ın harika ürünü olan Serox Wrinkle Care hangi bölgelerde etki olduğunu sizlere buradan belirtelim. Ağız, göz ve alın bölgelerinde çok etkilidir. Bu bölgelerde oluşan mimik kırışıklıklarına küçük uygulamalar ile doğrudan derin kırışıklıklarını azalttığı sonuçlar ile belirlenmiştir. Ayrıca kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olan etkin maddeleri sizlere söyleyelim. Argireline, Gatuline, Expression, Dynalift ve Hyaluronik asit etken maddeleri içerir.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)