LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


Deride Su Toplaması ve Kabartılara iyi gelen LR ürünü

LR-Aloe-Vera-Acil-Durum-Spreyi-Su-Cicegi-Zona

Deride Su Toplaması yaşayan kişilerde özellikle acı dindirici ve hastalığın hızlı iyileşmesine yardımcı olan LR ürünümüz mevcuttur. Aloe Vera Acil Durum Spreyi imdadınıza yine yetişiyor ve sizleri Deride Su Toplaması Cilt probleminden kurtarıyor. Bizzat kardeşimin çocuğunda çıkan Deride Su Toplaması ve Kabartılar ciltte çok kızarık ve kabarık olması üzerine Acil Durum Spreyi ile müdahale ettik ve sonucu gerçekten çok hızlıydı. 1. gün acil durum spreyini kabarık ve kızarık olan bölgelere sıkarak o bölgelere yaydık ve 1 gün de 3 kere bu işlemi uyguladık. Ertesi gün kabarıklar çok küçülmüş ve kızarıklar da iyileşme görüldüğünü söyleyebilirim Bu ürün bu tür sorunlarda iyileşme sürecine yardımcı ve destekleyici üründür.

Ayrıca LR iş ortaklarından da çok sık duyduğum Deride Su Toplaması ve Kabarıklık cilt problemlerine Acil Durum Spreyi ile müdahale etmeleri sonucu olumlu sonuçlar alanlar oldu ve bizler LR WhatsApp gruplarımızda LR üyeleri ile ürün verdiklerimizden aldığımız sonuçları da bir birimiz ile paylaşıyoruz ve pek çok kişi yardımcı ve destekleyici özelliği hakkında konuşuyor diyebilirim çabuk iyileşme gördüğünü ve Acil Durum Spreyi’nin sayesinde iyileşme yaşandığını bizler ile paylaştılar. Aloe Vera jeli içeren bu ürünün daha önceki yazılarımızda pek çok cilt problemlerine iyi geldiğini sizler ile paylaşmıştık. Bir de Deride Su Toplaması ve Kabarıklıklarının iyileşme süresine yardımcı ve destekleyici üründür.

Deride Su Toplaması ve Cilt Kabarması İçin Kullanmanız Gereken LR Ürünü;

  • ‪Aloe Vera Acil Durum Spreyi

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu