LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


Tırnak Batması Canınızı Yakmasın ”LR Propolis Krem”

 

Nasır ve Topuk Sertleşmesi Kremi

Aloe Vera Propolis Krem özelliklerinden birisini daha sizlere buradan anlatmak istiyoruz. Çok etkileyici bir antibakteriyel özelliğe sahip olan Propolis Krem özellikle Tırnak Batması gibi durumlarda da çok etkili olduğunu söylemek istiyorum.

Tırnak Batığı gibi durumlarda oluşan iltihap yarasına iyi gelen ürünün etkisi sürüldüğü andan itibaren başladığını bilinmesi gerekenler arasındadır.

Propolis krem çok derin olmayan yaraların hepsinde çok etkili bir üründür. İçerisindeki yüksek oranda bulunan Aloe Vera bitkisi ve yağlı yapısı ile ayrıca Egzama yaralarına ve topuk çatlaklarına da kullanılması gereken önemli bir üründür.

Ürünün kullanımı da çok kolay ve sadece günde 2 kez kullanmanız yeterlidir. Özellikle yara olan bölgeye yatmadan önce sürmeniz durumunda çok etkili sonuçlar alacağını ortadadır.

Not: Ciddi tırnak batması durumlarında Propolis krem sadece yara oluşumunu önler ve o bölgede mikrop oluşumunu önler. Tırnak batmasından kurtulmak istiyorsanız bu durumda doktorunuza başvurmanızı öneririz. Çok sıkıntılı ve acı veren bir durumdur, Tırnak teli takılarak tırnakların şekilleri düzeltilebiliyor. Bunun için ayak bakım merkezleri ile görüşmenizi öneririm.

tırnak-batmasi

Aloe Vera Propolis Krem Nelere İyi Geliyor?

  • Tırnak Batması yaralarına çok iyi gelir ve yara bölgesindeki tüm mikropları temizleyerek yara oluşumunu önler.
  • Egzama yaralarına iyi gelir antibakteriyel özelliği ile bölgeye hijyen sağlar.
  • Ayak topuğu çatlaklarında çok etkilidir.
  • Deri kesilmesi sonrasında kullanılması olası mikrop kapmasını önler.
  • Nasır gibi durumlarda çok etkilidir.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

Diğer yazılarımız:

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir