Menu

Topuk Dikeni Sorununa LR Yardımcı Ürünleri

LR-Topuk-Dikeni-Urunleri

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Cilt rahatsızlıkları ile ilgili bitkisel kremler ile çözümler sunan LR firmasının bir mucize deri rahatsızlığına daha iyi geldiğini sizler ile buradan paylaşıyorum. Topluk Dikeni malum acılı ve sıkıntılı bir rahatsızlık. Bu sorundan LR ürünleri ile kurtulmanız mümkündür. Pek çok LR ürünü kullanan çevremdeki kişilerin bazılarında Topuk Dikeni rahatsızlığı olduğunu ve LR ürünlerini kullanarak kısa sürede bu dertten kurtulduğunu benim ile paylaştılar. Bende sitemiz üzerinden bilmeyenleri bilgilendirmek amacı ile kullanılacak ürünleri ve nasıl kullanılması gerektiğini yazacağım.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki, LR’ın gerçekten çoğu cilt, deri rahatsızlığına iyi gelen ve %99 olumlu sonuç alan kişileri görmekteyim. Daha bir kişi de ben LR ürünlerinden memnun değilim diyen şahsen bana diyen olmadı. Bu durumda ben LR iş ortağı olarak gerçekten önerdiğim LR ürünlerini gönül rahatlığı ile öneriyorum ve karşılığında inanın bol bol dua alıyorum. Bu hem işimi gönül rahatlığı ile yapmamı sağlıyor, hem de LR sayesinde kazandıklarım bana kar kalıyor. LR iş ortağı olmayı düşünenler var ise henüz başında iken üye olun emin olun sizi hem motive edecek, hem de maddi sıkıntınızı ortadan kaldıracak. (öneridir)

Topuk Dikeni Tedavisi için kullanılacak LR ürünleri:

Aloe Vera Box Set bu deri rahatsızlığının mucize ürünüdür. Bu üçlü seti kullanarak bu rahatsızlıktan kısa sürede kurtulacağınızı düşünüyorum. Benim size bu rahatsızlık için önereceğim LR ürünü budur. Detaylı olarak setin içerisinde ne ürünler var kısaca bahsedelim. 1- Aloe Vera Acil Durum Spreyi, 2- Aloe Vera Propolis Krem, 3- Aloe Vera Konsantre Krem. Evet bu 3 ürünü düzenli olarak günlük kullanacaksınız ve Topuk Dikenine elveda diyeceksiniz. Bu arada Topuk Dikeni rahatsızlığından dolayı ağrı var ise eğer ayrıca Aloe Vera MSM Jel Krem kullanılmalı.

Topuk Dikeni için ürünlerin kullanımı:

İlk önce Aloe Vera Acil Durum Spreyi kullanacaksınız. Sorunlu olan bölgeye sıktıktan 40-60 saniye sonra Propolis Kremi masaj şeklinde iyice topuğunuza yedirerek sürüyorsunuz. Ardından 5 dakika sonra ise Konsantre Kremi aynı şekilde masaj eşliğinde topuğunuza sürüyorsunuz. Bunu günde 2 kere kullanmanız gerekmektedir.

Not: Yaz aylarında kullanacağınız bu ürünler güneş ışığında cildinize zarar verici olumsuzluklar yaratabilir. (kızarıklık, kabarma v.s) bu yüzden yaz aylarında akşamları kullanılması önerilir.

Özet: Topuk Dikeni rahatsızlığı için kullanılacak ürünler:

Aloe Vera Box Set

Ürünler:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera Propolis Krem
  • Aloe Vera Konsantre Krem
  • Aloe Vera MSM Jel Krem (Ağrı var ise)

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)