Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Tüm Kozmetik Firmalarına Taksit Yasağı Geldi!

kredi-karti-1470851918

Kozmetik ve Doğrudan Satışa Taksit Yapılmayacak!

Türkiye’de kredi kartı ile taksitli alışverişe düzenleme getirilen yönetmenliğe göre artık taksitli olarak kredi kartı ile kozmetik ürünleri satılmayacaktır. Bu düzenleme bütün kozmetik markalarını ve kuruluşlarını kapsayan bir düzenlemedir. 27 Eylül 2016 tarihi itibari ile resmi gazetede yayınlanan bu madde ile ilgili detaylar yer almaktadır. Sadece kozmetik alışverişlerine değil ayrıca doğrudan satış yapan bütün kuruluşlara da taksit yasağı uygulanmıştır.

Bu durum biraz can sıkıcı görünüyor fakat, devlet tarafından getirilen yasaklara bütün markaların uyması gerekiyor. Yani burada sadece LR firmasına değil yanlış anlaşılma olmasın diye altını çizerek belirtiyorum bütün kozmetik ürünlerine ve doğrudan satış yapan firmalara getirilmiştir. Bu getirilen yasak ile ilgili bir bilgilendirme yazısıdır. Buradan sadece yasağın yürürlüğe girdiğini belirtmek istedim.

Bu arada LR’ı tercih eden kişileri bu yasağın durduracağını sanmıyorum:) çok kaliteli ürünleri olan Alman firmamızın ürünlerinin kalitesi kendisini Türkiye’de kısa sürede kanıtladı. Kalitesine güvenen markalar taksitsiz olarak da satışlarına devam edeceğini ve taksit olmamasının ürünlerin satışını azaltmayacağını düşünüyorum.

Taksit Yasağı Kalıcılığı İle İlgili

Sonuçta kaliteli olan tüm markalar ayakta durabiliyor ve satışları da düşmüyor bunu geçtiğimiz sene de cep telefonlarına getirilen taksit yasağında da görmüş olduğumuzu da hatırlatırım. Cep telefonlarına yapılan taksit yasağından sonra da cep telefonlara özellikle bilinen 2 dev markanın satışları düşmesi beklenirken daha çok arttığı da gözlerden kaçmayan bir durumdur.

Yasağın kalıcılığı konusunda ise kesin olmamak lazım diyorum. Belkide kozmetik firmalarının itirazı üzerine de tekrar takside açılabilecek diye umuyorum. Böyle bir gelişme olursa da sitem üzerinden sizlere yine yazılı olarak bilgilendirme geçeceğim.

Resmi Gazete Açıklaması:

lr-kredi-karti-taksit-yasagi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir