Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Ciltte Oluşan Kızarık ve Kabarık Lekeler için LR ürünleri

LR-Kurdesen-Cilt-Hastaligi-Urunleri

Ciltte oluşan Kızarık ve Kabarık Lekeler yani halk dili ile tabir ettiğimiz Kurdeşen geçici bir cilt problemidir. Belirtilerini dilerseniz biraz anlatalım. Öncelikle bu cilt problem belirtileri vücudunuzun herhangi bir yerinde grup halinde veya parça parça başka yerlerde soluk pembe renk halinde ve kabarık olarak belirmesidir.  Kızarık ve Kabarık Lekeler cilt problemi kaşıntı, iğne batma, yanma gibi vücuda tepkiler verir. Kalıcı bir cilt problemi değil fakat bu acıları ve kaşıntıyı azaltmak için kurdeşenin iyileşmesini hızlandırmak için bir kaç ürün kullanmak gerekiyor.

LR ürünleri ile bu cilt rahatsızlığı sırasında yaşadığınız acılarınızı hafifletebilir ve iyileşme sürecini hızlandırabilirsiniz. Aloe Vera bitkisi içeren ürünleri sayesinde cildinizi rahatlatan ve acıları azaltmantmasına yardımcı olur.

Kızarık ve Kabarık Lekeler için hangi LR ürünleri kullanılmalı?

Kullanmanızı tavsiye edeceğim ürünler Aloe Vera Acil Durum Spreyi günde 2 kere Kızarık ve Kabarık Lekeler olan bölgeye sıkılmalı ortalama 2 dakika sonra da Aloe Vera Propolis Krem sürülmeli ki bunu da günde 2 kere kullanmanız gerekmektedir. Bu ürünleri günlük olarak düzenli kullanım sonrasında cildinizde beliren ve size acı veren Kızarık ve Kabarık Lekeler için önerdiğimiz ürünler iyileştirme sürecine yardımcı ve destekleyici ürünlerdir.

Ürünlerin içerdiği bitkisel etken maddeler sayesinde cildinizde rahatlama ve acınızda azalmaya yardımcı olabilir. Özellikle bu tür cilt rahatsızlıklarında iğne batması gibi sıkıntılar çok yaşanmaktadır ve bu acı gerçekten dayanılmayacak dereceye kadar gelmektedir.

Kızarık ve Kabarık Lekeler için ürünler özet:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera Propolis Krem

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir