Menu

Ciltte Oluşan Kızarık ve Kabarık Lekeler için LR ürünleri

LR-Kurdesen-Cilt-Hastaligi-Urunleri

Ciltte oluşan Kızarık ve Kabarık Lekeler yani halk dili ile tabir ettiğimiz Kurdeşen geçici bir cilt problemidir. Belirtilerini dilerseniz biraz anlatalım. Öncelikle bu cilt problem belirtileri vücudunuzun herhangi bir yerinde grup halinde veya parça parça başka yerlerde soluk pembe renk halinde ve kabarık olarak belirmesidir.  Kızarık ve Kabarık Lekeler cilt problemi kaşıntı, iğne batma, yanma gibi vücuda tepkiler verir. Kalıcı bir cilt problemi değil fakat bu acıları ve kaşıntıyı azaltmak için kurdeşenin iyileşmesini hızlandırmak için bir kaç ürün kullanmak gerekiyor.

LR ürünleri ile bu cilt rahatsızlığı sırasında yaşadığınız acılarınızı hafifletebilir ve iyileşme sürecini hızlandırabilirsiniz. Aloe Vera bitkisi içeren ürünleri sayesinde cildinizi rahatlatan ve acıları azaltan kısmi bitkisel bir tedavi de diyebiliriz.

Kızarık ve Kabarık Lekeler için hangi LR ürünleri kullanılmalı?

Kullanmanızı tavsiye edeceğim ürünler Aloe Vera Acil Durum Spreyi günde 2 kere Kızarık ve Kabarık Lekeler olan bölgeye sıkılmalı ortalama 2 dakika sonra da Aloe Vera Propolis Krem sürülmeli ki bunu da günde 2 kere kullanmanız gerekmektedir. Bu ürünleri günlük olarak düzenli kullanım sonrasında cildinizde beliren ve size acı veren Kızarık ve Kabarık Lekeler iyileşme süresini hızlandırmış olacaksınız.

Ürünlerin içerdiği bitkisel etken maddeler sayesinde cildinizde rahatlama ve acınızda azalma olacaktır. Özellikle bu tür cilt rahatsızlıklarında iğne batması gibi sıkıntılar çok yaşanmaktadır ve bu acı gerçekten dayanılmayacak dereceye kadar gelmektedir.

Kızarık ve Kabarık Lekeler için ürünler özet:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera Propolis Krem

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)