Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Bacak Şişlikleri Nasıl Geçer, Doğal Yöntemleri Nelerdir?

Bacak Şişlikleri Durumunu Tanıyalım!

Bacak Şişlikleri rahatsızlığı En çok bayanlarda rastlanan varisler hem sağlık hem de estetik açısından insanları rahatsız eden bir problemdir. Şimdi sizlere Bacak Şişlikleri nedir, nasıl geçer, nelere dikkat etmek gerekir ve Bacak Şişliklerini nasıl anlarız gibi soruların cevaplarını sunacağız. Ancak her şeyden önce Bacak Şişliklerinin genel tanımını ve nasıl bir problem olduğunu öğrenmemiz, iyileşme sürecinin daha hızlı seyretmesini sağlayacaktır. Ayrıca Bacak Şişlikleri çeşitleri de farklılık gösterdiği gibi en belirgin olanları ağrılı olan ve ağrısız olandır. Ağrılı olan Bacak Şişliklerin de bahsedeceğimiz ürünlerde ikiye ayrılıyor bu konuda özellikle dikkat etmenizi rica ederiz.

  • Bacak Şişlikleri Nedir?

Bacak Şişlikleri, en sade tanımıyla toplardamarların şişmesi ve genişlemesi olayıdır. Bacak Şişlikleri genellikle vücudun aşırı şekilde basınç altında kalan kısımlarında görülmektedir. Bu kısımların başında da bacakların alt kısmı gelmektedir. Oluşan Bacak Şişlikleridir sadece estetik bakımından değil, aynı zamanda sağlık bakımından da önlem almayı gerektiren bir problemdir.
Bacak Şişlikleri problemi olan insanlarda özellikle geceleri çeşitli kramplar meydana gelebilir. Bunun dışında kaşıntı ve şişkinlikler de meydana gelmektedir. Ayrıca uzun süre ayakta kalan kişilerde orta ve ileri derecede ağrılar yaşanabilir. Özellikle bayanlarda rastlanana bu durum çoğunlukla gebelik dönemlerinde ve period dönemlerinde artış gösterebilir.

Bacak Şişliklerinin Belirtileri Nelerdir?

Bacak Şişlikleri kendi aralarında derecelendirilmektedir. 1 ile 3 mm arasındaki varislere birinci dereceden Bacak Şişliği denmektedir. Bu Bacak Şişlikleri genellikle zararsız olup hastaya hiçbir şekilde zarar vermezler. Ayrıca bu Bacak Şişlikleri cilt dışından gözle görülmezler. Bu Bacak Şişliklerin de çoğunlukla ağrı ve sızılar oluşmaz veya oluşsa bile çok az olur. Bu tür varislerin tedavileri oldukça basittir.

İkinci derece Bacak Şişliklerinin damar çapları 4-5 mm civarındadır. Bu Bacak Şişlikleri dışarıdan gözle bakıldığında çok kolay fark edilen Bacak Şişlikleridir. Beraberinde daha şiddetli ağrı ve sızılara yol açarlar. Üçüncü derece Bacak Şişlikleri ise bacak kısmında şişmeler ile ortaya çıkmaktadır. Bazılarında sağ bacak çapları 20 cm ise, sol bacak çapları yaklaşık olarak 25 cm ve üzerine çıkar. Bu Bacak şişliği tipinde ağrılar çok daha yoğun olarak hissedilir. Ayrıca ayakkabı giyme sıkıntılarını bile beraberinde getirebilir. Dördüncü derece Bacak Şişliklerin de durum daha farklıdır ve ayak bileği çevresinde siyah renkte değişiklikler meydana gelir.

Beşinci derece Bacak Şişliklerin de, 4 ile 6. Derece Bacak Şişliklerinin arasında bir bacak şişliği boyutudur. Son olarak altıncı derece Bacak Şişlikleri ayak bileklerinde ciddi yaralara yol açmaktadır. Bacak Şişlikleri arasında en basit Bacak Şişlikleri yine kılcal damarlarda meydana gelen Bacak Şişlikleridir. Bunun aksine en ciddi ve tehlikeli Bacak Şişlikleri ise ayak bileği etrafında ciddi yaralara yol açabilen altıncı derece olarak ta ifade edilen Bacak Şişliği gurubudur. Şimdi Bacak Şişliklerinin doğal yol ile destekleyici iyileştirme yöntemi hakkında sizler için hazırladığımız detaylı bilgilere bir göz atalım;

lr-urunleri-set

Bacak Şişliklerine İyi Gelen LR Ürünleri;

Bacak Şişlikleri problemleri için yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biri Bacak Şişliği çoraplarıdır. Ancak bu çoraplar etkilerini çok geç veya çok az gösterdiklerinden artık eskisi gibi kullanılmamaktadır. Bunun yerine insanlar tercihlerini bitkisel doğal ürünlerinden yana kullanmaktadırlar. Özellikle LR markası bu alandan kendini ispatlamış köklü kozmetik firmalarının başında gelmektedir. Şimdi sizlere 30 yıllık geçmişe sahip LR firmasının geliştirdiği bazı ürünlerden bahsedeceğiz. Bu ürünleri kullanarak sizde Bacak Şişliklerinizin iyileşme sürecinde büyük yardımcı olacağını söyleyebiliriz.

Bu ürünlerin başında Aloe Vera Acil Durum Spreyi geliyor. Bu sprey %83 Aloe Vera içeriğine sahiptir ve tamamen bitkisel içeriklere sahip doğal bir ürün olduğundan hiçbir şekilde yan etki oluşturmaz. 12 farklı bitki özü içeren Aloe Vera Acil Durum Spreyi, cildin nemli kalmasını sağlar ve aynı zamanda kuru, yıpranmış, yanmış ve tahriş olmuş ciltlerde onarıcı etkilere sahiptir. Bununla beraner Bacak Şişliği problemlerinin iyileşmesine destek olabilecek özel içeriklere sahiptir.

Diğer bir üründe Aloe Vera Konsantre Jel Kremdir. Bu ürün Aloe Vera yapraklarından elde edilen özel bir jel konsantresidir. %90 Aloe Vera içeriğine sahip bu ürün, bacak şişliği problemi olanlara büyük faydalar sağlayabilir ve taze ve esnek bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Son olarak LR firmasının içten tedavi için geliştirdiği Aloe Vera Sivera İçecek bulunuyor. Bacak Şişlikleri problemlerinin yanı sıra bel fıtığı, boyun ve bel ağrılarının da iyileşme süreçlerinde yardımcı ve destekleyici üründür. Tüm bu ürünler tamamen bitkisel içeriklere sahip olduklarından doğaldır ve her yaş gurubuna uygundur.

Not: Eğer ağrılı bir şekilde Bacak Şişlikleri problemi çekiyorsanız eğer Aloe Vera MSM Jel Krem kullanılması daha uygundur.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir