Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Yanık İzleri Nasıl Geçer, Hangi Ürünler İyi Gelir?

Yanık İzleri Nasıl Geçer

LR Firmasının Yanık İzlerine İyi Gelen Ürünleri

Sizlere yanık izleri konusunda bilgilerimi ve LR firmasının üretmiş olduğu doğal ürünler sayesinde yaşadığım tecrübeleri paylaşacağım. Bu ürünler ile yanık izleri konusunda LR ürünleri gerçek anlamda başarıya ulaşmış ve iyileşme sürecinde ise sizlere bahsedeceğim LR ürünlerinin çok yardımcı olduğunu belirtmek istiyorum. Tamamen doğal ve antibakteriyel olan ürünler yanık izlerinin tedavisinde yardımcı ürün olarak kullanılıyor ve başarı oranı da gayet tatmin edici seviyededir. Dilerseniz yazımda sizlere detayları anlatmaya başlayayım.

Yanık izleri çoğu zaman vücudun görünen yerlerinde oluştuğundan dış görünüşü bozan ve büyük yanıklarda sosyal hayatı ve günlük yaşam kalitesi bozan problemler arasında yer almaktadır. Genellikle vücudun çıplak olan yerlerinde oluşan yanıklar bazı özel durumlarda ve aksiliklerde vücudun diğer kısımlarında da meydana gelebilmektedir. Şimdi sizlere yanık izi nasıl geçer, hangi ürün iyi gelir ve neler yapmak gerekir hepsini anlatacağız.

Yanık İzinin Nedenleri?

Yanık izleri adından da anlaşılacağı üzere cildin herhangi bir bölümünün yanması ile meydana gelmektedir. Genellikle bayanlarda meydana gelen yanık izleri ütü, yemek veya sıcak sudan ötürü oluşmaktadır. Erkeklerde meydana gelen yanık izleri ise çoğunlukla yaptıkları işle alakalı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ancak hem bayanlarda hem de erkeklerde aşırı güneşe maruz kalmak güneş yanıklarına yol açabilmektedir.

Güneş yanıkları ileri seviyelere ulaşmasa da can sıkıcı olabilmektedir. Bunların dışında kötü olaylar yaşayan kimselerde ciddi yanıklar meydana gelebilmektedir. Örneğin yangınlarda veya çeşitli iş kazalarında ciddi yanıklar oluşabilmektedir. Üstelik bazı durumlarda bu yanıklar vücudun tamamını kapsayabilir. Genellikle el ve kollarda meydana gelen küçük çaptaki yanık izleri pek fazla önemsenmemektedir.

Ancak yüz bölgesinde oluşan en ufak yanık izleri bile ciddi problemler doğurabilmektedir. Bu nedenle yanıkların ilk oluştuğu anda doğru bir tedavi yöntemi izlenmelidir. Bu sayede yanıkların ilerleyen zamanlarda daha az iz bırakması veya hiç iz bırakmaması sağlanabilir. Yüz bölgesinde oluşan yanıklar sosyal hayatı olumsuz etkiler, yaşam kalitesini bozar, kötü bir görünüme yol açar, öz güven eksikliği oluşturur ve ciddi psikolojik sorunlar doğurabilir.

Yanık İzlerinin Doğuracağı Olumsuz Sonuçlar

Bu izler geniş çapta ve özellikle yüz bölgesinde bulunuyorsa ciddi problemler doğurabilmektedir. Hem erkeklerde hem de bayanlarda üz bölgesinde oluşan yanıklar doğrudan yaşam kalitesini olumsuz etkilemektedir. Bununla beraber ciddi psikolojik sorunlar doğurabilmektedir. Bu nedene küçük yaşlarda oluşan yanık izleri ilerleyen zamanlarda tedavisi zor bir hal alabilmektedir. Özellikle anne ve babaların bu konuda çocuklarına destek olmaları ve hem tıbbi hem de psikolojik destek vermeleri gerekmektedir. Erkeklerde pek fazla önemsenmesede, bayanlarda çok kafaya takılan bir problemdir. Oluşan yanık izleri ileri derecede ise, vücut fonksiyonlarını da etkileyebilmektedir.

Yanık İzlerine İyi Gelen LR Ürünlerinin Başarısı

Yanık izleri geçmiş zamanlara ait olan kimseler maalesef ki teknolojinin yetersiz olması nedeniyle günümüze kadar tedavi edilememiştir. Ancak günümüzde yanık izleri üzerinde ciddi çalışmalar yapılmış ve oldukça başarılı sonuçlar alınmıştır. Öncelikle ciddi ve büyük çapta yanıklar için plastik cerrahi alanında çok yeni yöntemler geliştirilmiştir.

Basit estetik operasyonlar ile yanık izlerinden kurtulmak oldukça basit bir hale gelmiştir. Ancak el ve kollarda veya vücudun görünmeyen bölgelerinde meydana gelen yanık izlerinde insanlar genellikle bıçak altına yatmaktan kaçınmaktadır. Bu nedenle çeşitli bitkisel cilt bakım ürünleri geliştirilmiştir.

Bu alanda LR markasının geliştirdiği iki adet ürün diğer ürünlere göre çok daha etkilidir. Bu ürünler Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve Microsilver Plus Universal Kremdir. Aloe Vera Acil Durum Spreyi büyük ölçüde bitki özlerinden meydana gelmektedir ve ayrıca diğer birçok cilt probleminizden sizi kurtarırken yeni cilt problemlerine karşıda koruma sağlamaktadır. Diğer ürün ise hem yanık izleri üründe hem de tahriş olmuş ve çatlamış kuru ciltler üzerinde tedavi edici etkilere sahiptir.

Bu nedenle tüm dünya tarafından yaygın bir kulanım ağına sahiptir. Bu ürünler tamamen bitkisel içeriklere sahip olduklarından kesinlikle yan etki oluşturmaz ve gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ayrıca tüm yaş guruplarına uygundur ve hem yeni hem de eski yanık izleri üzerinde mucizevi etkiler yaratmaktadır.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

4 Yorum var “Yanık İzleri Nasıl Geçer, Hangi Ürünler İyi Gelir?

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir