Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Yanık izlerine iyi gelen LR ürünleri

LR Yanık izleri ürünleri

Aloe Vera bitkisinden gücünü alan LR ürünleri cilt hastalıklarına ve izlerine derman olmaya devam ediyor. Mucize ürünleri ile Türkiye piyasasında resmen ortalığı sallayan ve etkisi ile kulaktan kulağa hızlıca yayılan LR markası ciddi oranda Türkiye’de doğrudan sistemi ile büyümektedir. Kaliteli ürün çıkaran ve en ince detayına kadar Almanya’da testlerden geçen ayrıca Türkiye’de sağlık bakanlığı ithalat izni alan LR açıkçası çok popüler bir marka olma yoluna girdiğini ve LR üyelerinin gittikçe büyüdüğünü görmekteyiz. Bunları sizlere neden anlatıyorum, çünkü böylesine güzel gelişmeler ve böylesine güzel olumlu sonuçlar veren markayı ön plana çıkartmak gerçekten gerekli diye düşünüyorum.

Özellikle benim çevremde bu işi yapan kişilerin yüzlerinin sürekli güldüğünü görmekteyim. Sorduğumda ise LR ürünlerini tanıtıyoruz ama inanın çok zorlanmıyoruz çünkü Almanya’nın kalitesi ve 30 yıllık tecrübesinden bahsedince kendileri üye olmak istiyor ve ürünleri denemek için sabırsızlanıyorlar. Şeklinde bana söyleyen çok kişi var çevremde ve bu durum beni de çok mutlu ediyor. Özellikle cilt hastalıkları konusunda başarısı tartışılmaz diyebiliriz.

Neyse şimdi sizlere asıl konumuz olan ”Yanık izleri” konusunda önereceğim ürünlerden bahsetmek istiyorum. Ürünlerin ayrıca kullanımı hakkında da sizlere detaylı bilgi vereceğim aşağı kısımda, dikkatlice okumanızı ve doğru şekilde uygulamanızı rica ediyorum. Bazı arkadaşlar sitemizin Kullanıcı Yorumları köşesinden 5 kere aynı sorun hakkında önerdiğim ve nasıl kullanması gerektiği hakkında bilgileri paylaşmama rağmen tekrar aynı rahatsızlıktan dolayı bana sorular geliyor. Halbuki kelime arama aracını kullanarak aradığına kolayca ulaşabileceğinizi unutmayınız. Bu konuda sizden daha dikkatli olmanızı rica ediyorum.

LR Yanık izleri için önerdiğim ürünler:

Yanık izlerine iyi gelen ve önerdiğim ürünler şöyledir: Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve Microsilver Universal Krem bu 2 ürünü kullanmanız gerekmektedir. Bu 2 ürünü günde 2 defa sabah akşam uygulamanızı öneriyorum. Ayrıca ilk olarak spreyi sıkıyorsunuz ve 2 dakika sonra Universal kremi yanık izi olan yere iyice yediriyor ve cildin emmesine bırakıyorsunuz.

Bu arada çok derin olan yanık izleri için bu çözüm çok etkili olmayabilir, çok derin olan yanıklar için bahsettiğim ürünleri kullanan bir kaç kullanıcıdan duyduğum kadarı ile çok az bir etki yaptı görünümde diye belirttiklerini de sizlere buradan iletmiş olayım.

Not: Aloe Vera Acil Durum Spreyi yaz aylarında güneş ile temas olması durumunda ciltte lekelere, kabarmaya, kızarmaya neden olabilmektedir. Bu yüzden ya güneş koruyucu ile kullanmalısınız, yada sadece akşamları kullanmalısınız. Kışın kullanımda sorun olmayacaktır.

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

2 Yorum var “Yanık izlerine iyi gelen LR ürünleri

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir