Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Yaz ve Bayram Tatilinizde LR’ı Unutmayın!

LR-Tatil-Plani

Yaz Tatilinde Yeni İnsanlar Yeni Dünyalar…

Evet arkadaşlar LR üyelerime ve tüm LR üyelerine özel bir yazı daha sizler ile paylaşmak istedim. Malumunuz ramazan bayramı tatili uzun bir zaman ve eminim ki, çoğunuz tatil planları yaptınız ve kimileri yazlığına kimileri ise otellere doğru yol almış durumda. Bu durumda hem tatilinizi yapıp hem de LR’a yeni üyeler kazandırmak istemez misiniz? Hemde başka bir şehirde? bu durum sizler için bir fırsat diyorum ve LR’a yeni üyeler kazandırmak için yazlığınızın çevresinde veya otelde yeni tanıştığınız aileler veya kişilere LR’dan bahsedebilirsiniz ve hatta üye yapabilirsiniz.

Bu yazıyı asıl yazmamın sebebi ise 1 haftalığına bende bayramdan önce tatile çıkmıştım Bodrum’a otelde ailem ile tatilin keyfini çıkartırken de tanıştığımız tatil aile arkadaşları oldu ve onların ihtiyacı olan LR ürünlerinden bahsettim ve bunun üzerine LR ürünleri etkisi ile ilgilerini çekti ve bu durumda fırsatı kaçırmadım, inanmazsınız belki ama 1 haftalık tatil süresince tam 4 üye girişi yaptım.

Kiminin L-Recapine ihtiyacı vardı, kimin de sedef rahatsızlığı için önerdiğim ürünlerin etkisini paylaşmam üzerine ürünleri denemek istedi ve ayrıca bunu kendisinin de iş olarak yapabileceğini benimle paylaştı ve kendisini de üye yaptım. Ben tatilimi çok güzel yaptım ve bu süre içerisinde de LR’a yeni üyeler yaptım diye inanın çok mutlu oldum. Yeni insanlar tanımak ve onlara LR’ı anlatmak beni mutlu ediyor ve ayrıca üye de olurlar ise ben daha ne isterim ki:)

LR’ı Her Yerde Anlat Üye Olmaları Şart Değil!

Hayatınıza Yeni İnsanlar Katın! Korkmayın! Tatilde konusu veya yeri geldiğinde LR’dan bahsetmekten çekinme! Çünkü sen basit bir firmadan veya markadan bahsetmiyorsun, gerçekten kaliteli ve 30 yıllık tecrübesi olan ve ürünlerinin sonuç verdiği bir firmadan bahsediyorsun. Bu yüzden LR’ı yeri geldiğinde anlat üye olması veya ürün alması şart değil bunu bir kez duysun inanın daha sonra başka birinden de duyduktan sonra o size geri dönüş illa yapacaktır. Bu işi yapmaya karar vermesi size üye olarak dönmesi demektir.

Ki böyle durumlar ile çok karşılaştım ve LR’ı bahsettiğim 10 kişiden en kötü 2 si bana geri döndü ve üye oldu. Bizler markamızın reklamını yapan network kollarıyız ve biz LR’dan bahsetmezsek LR’ı kim anlatacak veya duyuracak? Network işi bu şekilde yürüyor insandan insana reklamı yapılıyor ve sizler de üyeden üye yaparak dallarınızı çoğaltıyorsunuz. Üyeleriniz çoğaldıkça sistem oturdukça kazandığınız paralarda çoğalıyor ödüller de cabası oluyor. Özet olarak LR’ı konusu veya yeri geldiğinde herkese bahset ve kazanan sen ol!

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir