Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Yüz Sarkmasına Karşı LR ”Zeitgard Beauty Diamonds Set”

Belli bir yaşa geldikten sonra yer çekimine yenik düşen insan cildi artık yavaş yavaş hafifte kilo var ise yüz sarkmaları ve kol bölümünde sarkmaları gibi durumlar görülmektedir. Ayrıca bu sarkma durumu sadece yaş ile alakalı değil kilo alıp hızlı kilo veren kişilerde de sıklıkla görülen bir durumdur.

Kilo veren birisinde sarkma durumu oluşmuş ise bu durumun neden olduğunu şöyle özetleyebiliriz; Kilo aldığında deri ve hücreler de esnediği için kilo verildiği zaman ciltte ya çatlaklar oluşur ve toparlanması da bir yere kadar olur esneyen derinin bire bir iskeleti sarması da zor bir ihtimaldir. Deri fazlası yaşandığından dolayı bu durumda sadece cildinizin eme bileceği ve emdikten sonra etkili olabilecek ürünler ile toparlanabilmesi mümkündür.

LR-Zeitgard-Beauty-Diamonds

LR’da Sarkmalar İçin Hangi Ürün Kullanılmalı?

Evet asıl konumuza gelelim şimdi bu gibi durumlarda size önereceğim en etkili ürünler ”Zeitgard Beauty Diamonds Set” serisi olacaktır. İçerdiği bileşenler Elmasa dayalı olduğundan ve toparlayıcı özelliği de taşıdığından dolayı LR’ın en başarılı cilt toparlayıcı ürünleri arasında yerini almaktadır. Ayrıca Etkin Anti-Aging sağlayan bu ürünler sayesinde düzenli kullanım sonrası çok etkili sonuç alacağınızı da söyleyebiliriz.

LR Zeitgard Beauty Diamonds Set Detaylı olarak ürünü incelemek için yazının üzerine tıklayabilir veya beni sitemdeki numaramdan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca LR Zeitgard Beauty Diamonds ürünlerini tek tek aldığınızda size pahalı gelebilir bu yüzden size set almanızın daha avantajlı olacağını söylemek istiyorum. Katalog üzerinden ayrıca %28 indirim imkanı da LR üyelik ile gerçekleşiyor bilginiz olsun.

Ürün: Zeitgard Beauty Diamonds Set incelemek için tıklayınız!

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir