Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Yüz Temizleme Cihazı ve Alman Kalitesi ”Zeitgard 1”


Almanya’dan ithal olarak Türkiye’ye gelen Yüz Temizleme Cihazı Zeitgard 1 kalitesinden sizlere bahsetmek istiyorum. Öncelikle Zeitgard 1 yüz temizleme cihazı Almanya’da şirketi bulunan LR Healh & Beauty firmasına aittir. Bu firma 32 yıllık geçmişi olan ve ürün yelpazesinde 750 kalem ürün üretip 28 ülkede ürünlerini doğrudan satış sistemi ile satmaktadır.

Bu ürünler Türkiye’de daha yeni tanınmaya başlıyor çünkü LR ürünlerinin kalitesi yeni yayılmaya başlandı ve çok ta ses getirdi! Almanların çıkarmış olduğu Zeitgard 1 cihazı 2 yıl garantili olarak son kullanıcıya ulaşmaktadır. Yüz temizleme cihazımızı merak edenler için ürünün özelliklerini de sizlere aşağıda anlatmak istiyorum.

Zeitgard 1 Yüz Temizleme cihazı özellikleri:

Zeitgard 1 cihazı zarif tasarımı ve görünümü ile ilk başta dikkatleri çekiyor. Ayrıca özel fırça başlığı bulunmaktadır ki bu başlıkta bulunan fırça tüyleri özel üretimdir. Şöyle ki; bu fırça Microsilver içeriyor yani gümüş içeriyor bu sayede başlığını sadece su ile yıkamanız durumunda başka hiç bir dezenfekteye gerek duymadan anti bakteriyel özelliği sayesinde bakterileri başlık fırçasında barındırmaz!

Bu çok iyi düşünülmüş olup, cildinize ve size vermiş olduğu değeri de gösterir. Neden antibakteriyel başlık fırçası kullanıldığını da söyleyeyim, sonuçta cildinizde bulunan bir bakteriyi daha sonraki kullanımda cildinize tekrar bulaştırabilir ve yayabilirsiniz.

Zeitgard 1 yüz temizleme cihazı

Piyasada pek çok temizleme cihazı var neden Zeitgard 1’i tercih etmeliyim?

Zeitgard 1 cihazını tercih etmeniz için pek çok neden var bu yüzden sizlere şimdi buradan açıklıyoruz.

  1. Osilasyon salınım ile çalışıyor. Osilasyon salınım ne demek hemen açıklayalım sizlere, piyasada satılan standart temizleme fırçaları tek bir yöne doğru döner ve temizlemeyi bu şekilde yapmaya çalışır, Zeitgard fırçası ise sağa ve sola salınım yaparak dakikada tam 7.000 kez titreyen yuvarlak uçlu fırçanın lifleri cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlik sağlar.
  2. Microsilver sayesinde sürekli anti bakteriyel! Bunu yukarıda da sizlere kısaca anlatmıştık kısaca tekrar geçelim, Zeitgard 1 cihazının başlığında bulunan fırçaları Microsilver içeriyor, yani micro gümüş taneleri bulunmakta. Bu da cihaz fırçasında bakteri oluşumunu ve barınmasını engelleyerek size sürekli olarak hijyen bir temizlik sunar. Not: Bu cihaz INSTITUT FRESENIUS ASTM E2180 standartlarına göre test edilmiştir. Polimerik ya da hidrofobik materyallere eklenen antimikrobiyal ajanların ne kadar etkili olduğunu gösteren bir testtir.
  3. Zeitgard 1 Hassas ciltler içinde uygundur. Evet cihazımız hassas ciltler için kullanıma da uygundur. Cildinizi tahriş etmeyecek özel hassas başlık ile kullanılabilir. Cihazımın 2 adet başlığı vardır, Mavi başlık: Normal ciltler, Pembe başlık: Pembe ciltler için kullanıma uygundur. Cildi kolay tahriş olan hassas ciltler içinde pembe başlık tercih edilmelidir.

Zeitgard 1 yüz temizleme cihazı kullanımı:

Sizlere Zeitgard 1 yüz temizleme cihazı nasıl kullanılır bunun ile ilgili kendi uyguladığım bir videoyu sizin ile paylaşacağım. Bu videoda kısa demo seans uyguladık ve uyguladığım kişi de bu cihazdan çok memnun kaldı.

Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihaz özelliği veya fiyatı hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir