Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Yüzdeki Çiller Nasıl Geçer? (Doğal Yöntem)

Yüzdeki Çiller Nasıl Geçer

Yüzdeki Çillerden Kurtulmanın Doğal Yolu!

Ciltte özellikle yaz aylarında sonradan oluşan çiller için çok etkili olduğunu ve önerdiğim pek çok kullanıcının da memnun kaldığı LR ürünleri sayesinde çillerinde çok azalma olduğunu ve önerdiğim ürünlerin çillerin renk açmada destekleyici doğal ürünler olduğunu bana ifade ettiler. Ayrıca sitemizin yorum köşesinde de çiller üzerine ürün kullananların da olumlu yorumlarını görebilirsiniz. Ben şimdi sizlere çil neden oluşur? ve oluşma nedenleri nelerdir bu konular hakkında sizlere detaylı bilgileri vereceğim ve ardından da sizlere doğal yönlem ile nasıl kurtulunur bunu açıklayacağım. Bizi takip etmeye devam ediniz lütfen. Dilerseniz şimdi yazımıza geçelim…

Yüz bölgesinde meydana gelen ve benekler halinde kendini belli eden izlere yüz çili denmektedir. Bu çiller tamamen zararsızdır. Kimi insanlarda oluşan bu çiller bir güzellik sembolü olarak görülür ve ciddi anlamda yüz hatlarına inanılmaz bir uyum sağlayarak görsel bir güzellik katmaktadır.

Ancak bazı kişilerde bu çiller abartılı olmakla beraber ten rengine uyum sağlamadığından kötü bir görünüme yol açabilmektedir. Ancak çiller hakkında genel tanı, bu çillerin kötü bir görünüme yol açtığıdır. Bu nedenle yıllardır insanlar bu çillerden bir an önce kurtulmanın yollarını aramıştır.

Şimdi sizlere yüzdeki çiller nasıl geçer ve neler yapmak gerekir bunlardan söz edeceğiz. Ancak öncelikle yüz bölgesinde çıkan çillerin nedenleri hakkında detaylı bazı bilgilere bir göz atalım;

Yüzde Çil Çıkmasının Nedenleri

Öncelikle belirtmek isteriz ki, çil problemi bir cilt hastalığı değildir. Çoğunlukla saç rengi sarı veya kızıl olan kişilere görülmekle beraber aynı zamanda hassas ciltlere sahip ve açık tenli kişilerde görülmektedir.

Çillerin rengi çoğunlukla açık kahverengi tonları veya sarı renktedir. Çoğunlukla kalıtımsal olsa bile sonradan çıkması da mümkündür. Özellikle de erken yaşlarda baş gösteren bir problemdir. İnsan cildinde bulunan ve melanin olarak adlandırılan renklendirici bir madde yer almaktadır.

Bu melanin maddesi bazı durumlarda kişinin yüz bölgesinde yoğunlaşarak bazı renkli beneklerin oluşmasına yol açabilmektedir. Bu nedenle güneş ışığına maruz kalındığında daha belirgin bir hal alır, koyulaşır ve kalıcı bir hale gelir. Kalıtımsal çiller çoğunlukla baba ve anneden çocuğa geçmektedir.

Bu nedenle bu tür çiller daha çok erken yaşlarda oluşmaya başlamaktadır. Oluşan çiller çoğunlukla güneş ışığına çok fazla maruz kalan bölgelerde meydana gelmektedir.

B bölgelerin başında da yüz, sırt, boyun, göğüs gibi yerler gelmektedir. Bu nedenle elinizden geldiği kadar aşırı güneş ışınlarından korunmanız gerekmektedir. Eğer işiniz gereği güneş ışığına fazla maruz kalıyorsanız bu konuda yapmanız gereken mutlaka kaliteli güneş kremleri kullanmaktır.

Çiller için kesin bir tedavi yöntemi henüz geliştirilememiştir. Ancak yapılan bazı tedavi yöntemleri sayesinde uzun vadede bu çillerin renginde solgunlaşma gözlemlenmiştir.

Yüzdeki Çillerin Zararları

Yüz bölgesinde meydana gelen çiller tamamen zararsızdır. Ancak kötü bir görünüme neden olduklarından zamanla öz güven eksikliğine yol açabilmektedir. Buda kişinin yaşam kalitesini olumsuz etkileyebilir. Bunun dışında çeşitli psikolojik problemlere de yol açtığı görülmüştür.

Bu nedenle kalıtımsal olan ve erken yaşlarda meydana gelen çiller için erken müdahale yapılması gerekmektedir. Çocuk yaşta iken çiller bir problem olarak görülmeyebilir, anca ilerleyen yaşlarda özellikle de bayanlarda ciddi bir probleme dönüşebilir. Bu konuda anne ve babalara büyük bir sorumluluk düşmektedir.

Yüzdeki Çillere Doğal Tedavi LR’dan!

Yukarıda anlattığımız gibi çil problemi bir cilt hastalığı olmadığından sağlık problemlerine yol açmazlar. Ancak yine de kötü bir görünüme yol açtığını düşünüp kurtulmak isteyenler için çeşitli yöntemler bulunuyor. Yüz bölgesi hassas ve önemli bir bölge olduğundan kullanacağınız ürünleri bitkisel ve doğal olduklarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Piyasada en doğal ve bitkisel ürünleri LR markası geliştirmektedir. Özellikle markanın geliştirmiş olduğu Aloe Vera Acil Durum Spreyi, Aloe Vera Peeling ve Aloe Vera Konsantre Krem çiller üzerinde oldukça başarılı sonuçlar doğurmaktadır. Bu ürünleri kullandığınız andan itibaren yüzünüzde bulunan çillerin solgunlaştığını fark edeceksiniz.

Üstelik tamamen bitkisel ve doğal olduklarından hiçbir şekilde yan etki oluşturmazlar. Ayrıca bu ürünler sadece çil probleminizi ortadan kaldırmaya yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda çeşitli cilt lekelerinden sizi kurtaracaktır.

Bununla beraber birçok cilt hastalığına karşı cildinize direnç katacak, tazelik, ferahlık ve esneklik kazandıracaktır. LR markası 32 yıldır b alanda hizmet veren ve 30 ülkede satış yapan köklü bir firma olduğundan ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Ekibi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

4 Yorum var “Yüzdeki Çiller Nasıl Geçer? (Doğal Yöntem)

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir