Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Zeitgard 1 Cihazı Videolu Uygulaması (Sibel Ay)

https://www.isortagiol.com/

Daha önceki video kaydımda sizlere Zeitgard 2 nasıl kullanılır? hem görsel hem de yazılı olarak anlatmaya çalışmıştık. Aynı kişide uyguladığım Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı ile yüz temizleme nasıl uygulanır? bunu sizinle paylaşmak istedim. Çok basit bir kullanımı olan cihazımızı hep söylemlere göre kullanmaya çalıştığınızı biliyorum. Ya da siteler üzerinde yorumlar ile soru sorarak Zeitgard cihazı nasıl kullanılır? şeklindeki yorumlarınızı da gördüğümden dolayı bu yayınlayacak olduğum videonun sizlere çok faydası olacağını düşünüyorum.

Zeitgard 1 cihazının kullanımı videoda da izlediyseniz eğer çok kolay bir kullanıma sahiptir. Zaten cihaz sizi nasıl kullanmanız gerektiği yönünde uyarıyor. Ötmeye başladığı anda bölge değiştiriyorsunuz ve sıradaki bölgeye cihaz ile verilen kremi fırçasına sıkıyorsunuz ve sıradaki bölgeye uyguluyorsunuz. Bu cihaz sayesinde cildinizde tıkanan gözeneklerinizi açıyoruz, aynı zamanda en büyük sorun olan siyah nokta sorununu da ortadan kaldırıyor. Siyah noktaları derinlemesine yapmış olduğu temizlik sayesinde siyah nokta ve benzeri hiç bir sorun cilt üzerinde kalmıyor. Cihazın bir diğer özelliği de hücreleri uyararak canlandırıyor ve cildinizin rengini de koruyor.

Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı Yorumları;

Zeitgard 1 cihazı için sitemize yapılan yorumlara bakıldığında ise gerçek anlamda çok ciddi bir kitlenin cihaz sayesinde sorunlarından kurtulduklarını görüyoruz. Bir çok teşekkür mesajlarını sitemizin kullanıcı yorumları bölümünde bizler ile paylaştıklarını da bilmenizi isteriz. Bu yorumları görmek için LR Kullananlar kısmına tıklayarak LR ürünleri ve Zeitgard cihazı hakkında olan tüm yorumları görebilirsiniz. Diğer yandan sizler de bu cihaz ile yaşadığınız deneyimleri bizler ile bu başlık altında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı Uygulaması / Nasıl Kullanılır? (Videolu Anlatım)

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir