Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı ”Siyah Nokta Düşmanı”

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı İle Tertemiz ve Sağlıkla Işıldayan Bir Cilt

Günlük makyaj, krem kalıntıları, sağlıksız beslenme alışkanlıkları, sigara gibi zararlı alışkanlıklar ve hava kirliliği gibi sebeplerle cildimiz için normal yıkama ve temizleme işlemleri yetersiz kalmaktadır. Tüm bu nedenler geniş gözenekler, siyah noktalar, sivilceler ve sağlıksız görünümlü, ışıltısını kaybetmiş bir cilde neden olur. Cilt için en önemli ve değerli bakım öncelikle cildin nefes almasını sağlayacak olan temizliktir. Cildi tahriş etmeden, nazikçe aynı zamanda derinlemesine temizlemek ve arındırmak için LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı ile tanışın. Üstelik bu bakım için cilt bakım merkezlerinde uzun zaman ve para kaybetmenize gerek yok. Evinizde istediğiniz zaman ve çok kısa sürede kolayca kullanarak uygulayacağınız bir bakım olması ile de hem kadınlar hem de tarafından daha fazla tercih edilmesi için önemli bir sebep haline gelmiştir.

Gece uyku esnasında dinlenen ve kendini yenileyen cilt için, makyajdan ve günlük kirlerden tamamen arınmış olması oldukça önemli bir noktadır. Ancak rutin makyaj temizleme işlemleri ve makyaj temizleme ürünleri cildi tamamen arındırmak ve temizlemek için yeterli olmamaktadır. Cihaz ile 1 dakika gibi çok kısa bir sürede cilde zarar vermeden derinlemesine bir temizlik elde edebilirsiniz.

 • Değiştirilebilen ve hassas ciltlere uygun ve temizlemesi kolay başlıkları,
 • Şarj edilebilir olmasıyla pil sorunu yaratmaması,
 • Tek düğme ve ergonomik yapısı ile kullanım kolaylığı sunması,
 • Gümüş iyonlar içeren ve antibakteriyel özelliği ile mükemmel fırça yapısı benzer ürünlerden sıyrılarak, cildiniz için güvenle tercih edilen ürün olarak öne çıkıyor.

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı Kullanım Kolaylığı İle de Bir adım Önde

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı kolay kullanımı ve ergonomik yapısıyla vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olacaktır. Ürünü kullanmak için aşamalar şu şekilde;

 • Öncelikle ciltteki yoğun makyajı temizliyoruz,
 • Şarj ettiğimiz cihazın fırça kısmını biraz ıslatıyoruz,
 • Cilt temizleme ürününden cihazın fırça kısmına az bir miktar alıyoruz,
 • Tek tuşla kolayca kullanılan cihazı 3 saniye basılı tutarak açıyoruz,
 • Nazik, normal ve özellikle yoğun temizleme seçeneğinden uygun olan modu seçiyoruz,
 • Daha bir dakika gibi kısa bir sürede cildinizi temizleyebilirsiniz, cihaz 1 dakika sonunda otomatik olarak kapanır, manuel kapama için düğmeye 3 saniye basmanız yeterli olacaktır.
 • Cihazı yanak, alın, burun, çene, boyun, dekolte hatta el, kol ve dirsek bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz ancak göz çevresi ekstra hassas olduğundan bu tür işlemler için uygun değildir.
 • Son olarak cildinizi sadece suyla yıkayarak temizleme işlemini bu kadar kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.
 • Kolayca çıkarılabilen fırça başlığı da suyla ve temizleme losyonlarıyla kolayca yapabilirsiniz.

Tamamen arınmış cildiniz günlük bakım kremlerinizi ya da serumlarınızı kullanmaya tamamen hazır duruma gelmektedir. Yağ, kir ve makyaj kalıntılarından tamamen temizlendiğinden, siyah nokta, sivilce, genişlemiş gözeneklerden eser kalmayan ve sağlıkla ışıldayan cildinizin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

İlk kullanımdan itibaren cildinizdeki farkı görebileceğiniz ürünü ayrıca, yağlı, kuru, karma ve hassas, yani tüm cilt tipleri için güvenle kullanabilirsiniz. Hassas titreşimli çalışan yapısı ve gümüş iyonlar içeren özel fırçasıyla cildi temizlediği gibi kan dolaşımını da hızlandırdığından kırışıklarla mücadelede de etkili bir üründür. Tek ürünle birçok cilt sonuna çözüm getiren ürünü güvenle ve rahatça kullanabilirsiniz.

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı ile Diğer Ürünlerin Farkı Nedir?

LR Zeitgrad 1 Yüz Temizleme Cihazı yenilikçi yapısı ile benzer ürünlerin önüne geçiyor. Cilt bakımı işlemi yapan güzellik merkezlerinin uyguladığı arındırma ve temizleme işlemini çok daha uygun fiyata, çok daha kısa sürede ve evinizde istediğiniz an kendi kendinize uygulayabiliyor olmayı sağlayan ürün son dönemlerde sıkça tercih edilmektedir. Kolayca uygulanan işlemle size sadece genç ve dinç görünümlü, sağlıkla parlayan, bebek teni gibi bir cildin mutluluğunu yaşamak düşüyor.

Ayrıca ürün piyasadaki diğer cilt temizleme ürünleri ve temizleme fırçalarından faklı olarak;

 • Cilde kesinlikle zarar vermeden, normal temizleme işlemlerinden 10 kat daha fazla temizlemektedir.
 • Ciltteki ölü deri tabakasını kaldırdığından, daha taze bir görünüm elde eder.
 • Derideki kir, yağ ve makyaj kalıntılarını tamamen temizlediğinden cildinizin nefes almasını sağlar.
 • Osilasyon tekniği ile diğer cilt temizleme cihazlarından ayıran en önemli özelliğidir. Diğer fırçalar gibi standart bir yöne dönerken osilasyon salınım ile sağa sola hareket ederek, cildi tahriş etmeden her noktasına temas ederek % 100 etkili çalışır.
 • 1 dakikalık çalışma prensibiyle çok kısa sürede cildinizi derinlemesine temizleyerek, zamandan da tasarruf etmenizi sağlar.
 • Cihaz için özel olarak üretilmiş gümüş iyonlar (microsilver) içeren ve antibakteriyel yapısıyla cildiniz için en hassas ve etkili temizlik işlemini uygular.
 • Gümüşün kanıtlanmış antibakteriyel etkisi ile fırça başlıkları 3 aya kadar hijyenik kalabildiğinden, güvenle kullanılabilmektedir.
 • Diğer ürünlerin aksine uzun süreli kullanılması durumunda da hassas fırça yapıları sayesinde ciltte tahriş yaratmıyor.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir