Menu

Zeitgard 1 & Zeitgard 2 Cihazı Demo Seans Talep Et!

Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı ve Zeitgard 2 Anti-Age Kırışıklık Karşıtı Cihazı canlı olarak deneyim edip bire bir etkisini görüp almak istemez misiniz? Size sunduğumuz bu hizmet tamamen ücretsizdir! Zeitgard cihazlarımızın hızlı sonuç veren etkisini birebir görmek ve bu deneyime şahit olmak istiyorsanız en az 4 ilgili kişi ile başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Sizi yerinizde ziyaret edip iddialı cihazlarımız ile demo seans uyguluyor ve aradaki farkı da sizlere resimleyip kendinizin bizzat görmenizi istiyoruz. Kafanızdaki tüm soru işaretleriniz kaldırıyoruz!

Zeitgard 1 – Zeitgard 2 Cihazı Demo Seans Talep Formu

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

Seans Talep Kişi Sayısı

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu