Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Zeitgard 2 Cihazı Geldi Kırışıklıklar Gitti!

Kırışıklık Cihazı Zeitgard 2

Büyük bir ilgi gören Zeitgard 2 Anti-Age Kırışıklık Giderici Cihazını hangi arkadaşıma dostuma önerdiysem çok memnun kaldıklarını ve gözlerine inanamadıklarını bana büyük bir heyecan ile anlatmaktalar. Geçen hafta yine önerdiğim ve çok sevdiğim bir dostumun yanına gittim ve kendisindeki değişikliği herkesin fark ettiğini ve bunun sırrı nedir diye çevresindekiler büyük merak içerisine girmişler.

Bende madem cihazın etkisinden memnunsun sen neden bu işi yapmıyorsun dedim, kendisi de bu durumun gerçekten çok iyi bir fikir olduğunu düşündü ve çevresindekilere cihazı anlatması üzerine 1 hafta içerisinde tam 5 adet Zeitgard 2 cihazını sattı. Burada değinmek istediğim asıl konu şu biz elle tutulmayan hiç bir şeyi pazarlamıyor ve kimseyi kandırmıyoruz.

Bizim burada yapmış olduğumuz kaliteli bir üründen bahsetmek ve etkisini ispatlamaktır. Daha sonrasında ürünü alıp almamak karşı tarafa kalır. Alman ürünlerinin kalitesini zaten bilen insanlarımız böyle bir etkiye sahip olunacak teknoloji harikasının böyle mucize bir özelliği olduğuna hala inanamıyor diyebiliriz:) Hani derler ya gözlerimle görmeden inanmam diye görmeden inanmayın arkadaş:)

Kırışıklık Cihazı LR

LR Zeitgard 2 Kırışıklık Karşıtı Cihaz İle Tanışın!

Zeitgard 2 Cihazından biraz sizlere bahsedelim. Cihazımızı sipariş verdiğinizde cihaz ile birlikte ayrıca kırışıklık giderici krem ürünleri de verilir ve bu ürünler de çok değerlidir bunu bilmenizi isteriz. Zeitgard serisi krem ürünlerdir. Burada cihazın yaptığı asıl görev ise önce sıcak frekansı cilde vererek gözeneklerin gevşemesini sağlıyor ve açılan, gevşeyen gözeneklerin içine cihaz ile verilen kırışıklık giderici kremleri sürüyorsunuz. Kremler kırışıklıkların en dip alanına gittikten sonra, cihazı soğuk ayara alıyoruz (-4) bu da cildinizde gevşettiğimiz gözeneklerin tekrar eski halini almasını sağlıyoruz.

Yani tekrar gözenekleri kapatıyor ve sürdüğümüz kırışıklık kremlerini cildin içerisine hapsediyoruz. Böylelikle yüzeysel olarak daha önceleri kullandığımız ve sonuç alamadığımız kremleri bu cihaz sayesinde hücrelerin en derin yerlerine göndererek sorunu kökten halletmiş oluyoruz.

Zeitgard 2 Cihazı ayrıca kullanımı çok kolay ve uzun sürmeyen işlemi ile de kısa sürede size anlık sonuç verebiliyor. Yani ilk seansta bile gözle görülür bir farkı ortaya koyduğunu sizlere tüm samimiyetim ile söyleyebilirim. Benim çekmiş olduğum videoyu da bu yazımızın altına ekleyeceğim bizzat kendi uyguladım ve sonucu ben yakından iyi gördüğüm için çok fark vardı ve sizler de videodan anlayabilir misiniz bilmiyorum ama ilerleyen zamanda öncesi sonrası resimlerini de siteme ekleyeceğim oradan da net bir şekilde görebilirsiniz. Zeitgard 2 cihazı ile uygulama yaptığım kişi ise gözlerine inanamadı gerçekten şok oldu. İlk defa cihazı yüzünde uyguladık ve sonuç her zaman olduğu gibi şaşırttı!

Zeitgard 2 Uygulama Videolarım

Zeitgard 2. Kısım Video

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir