Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Zengin İçerikli ”LR Aloe Vera Hassas Cilt Kremi”

LR Aloe Vera Hassas Cilt Kremi

Yumuşak ve Canlı Bir Cilt İsteyenlere!

Bugün sizlere kendimde bizzat kullanıp denediğim LR Aloe VIA serisinde bulunan LR Aloe Vera Hassas Cilt Kremi ürününden bahsedeceğim. Cildi benim gibi hassas olanlar için özel üretilmiş zengin içerikli ve tamamen doğal cilde zararlı hiç bir kimyasal içermeyen nadir bulunan ürünlerden birisidir.

Ürünün özellikle soğuk havalarda en çok başvurulacak ürünler arasında yerini alacağını da bilmenizi isterim. Benim şahsen cildim çok hassas olduğu için kış aylarına girdiğimiz dönemde cildimde kabarmalar başlar, kuruluk oluşur ve döküntüye kadar devam eder.

LR Aloe Vera Hassas Cilt Kremi

Her sene bu sorunları yaşardım ve bu sorunlardan dolayı da çok rahatsızlık duyardım. Ben ne kadar ürün kullandıysam hiç bir cildime iyi gelmedi, çünkü hassas ciltler çabuk reaksiyon gösterir ve kızarma, kabarma şeklinde kullanılan ürüne göre tepki verir.

Tabi çoğu üründe az da olsa çok ta olsa kimyasal etken maddeler kullanıldığı için bu da benim işime yaramadı, tam tersi cildimi daha çok kabarttı, kızarttı.

Geçen sene LR ile tanışmıştım ve kataloğu incelediğimde Aloe Vera Hassas Cilt Kremi ürününü gördüm ve özellikleri ve doğal bitkilerden ve meyvelerden elde edilmesi de beni bu ürünü kesinlikle denemeye itti. Bu ürünü kullanmaya başladım ve ilk izlenimim ürünün cilde teması esnasında cildin çabuk ürünü emmesi dikkatimi çekti.

Diğer yandan cilt ürünü emdikten sonra ciltte yağlanma yapmıyor. Yani yağ kalıntıları kalmıyor. Bunun sebebi cildin ürünü tamamen emmesi ve kullanılan etken maddelerin de çok yerinde ürünler olmasıdır.

Üzüm çekirdeği yağı cilt için çok uygundur ve ürünümüzün içerisinde mevcuttur. Cildi kış aylarında çok güzel besler ve nem oranını çok iyi ayarlar. Özellikle hassas ciltler için ideal olup, cilde uygulandığı gibi cilde pamuksu bir yumuşaklık katar. 

Aloe Vera Hassas Cilt Kremi Kullanımı:

Kullanımı çok basit yine de bilmeyenler için buradan kısaca bahsedeyim. Yüz ve vücut için kullanıma müsait bir üründür. Sabah ve akşam ihtiyaç halinde vücudunuzun ihtiyacı olan bölgesine uygulayabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

4 Yorum var “Zengin İçerikli ”LR Aloe Vera Hassas Cilt Kremi”

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir